Mistresses (US)
88/100 - 27×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
hrají
Corinne Massiah (Lucy Malloy), Brett Tucker (Harry Davis), Jason George (Dominic Taylor), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Jes Macallan (Josslyn Carver), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Justin Hartley (Scott), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ricky Whittle (Daniel Zamora), Alyssa Milano (Savannah 'Savi' Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko), Erik Stocklin (Sam Grey)


Vydrží Joss její vztah se Scottem?

Vydrží Joss její vztah se Scottem?

Jes Macallan (Josslyn Carver) poskytla rozhovor pro zap2it, kde se rozpovídala o vztahu Joss a Scotta, o tom jakým směrem se bude nadále ubírat.


0 0
2.8.2014

Video si pusťte zde, nejde vložit

Scott je pro ni velmi dobrý, a čím blíže k finální epizodě bude, tím více ho budou diváci podporovat. Seznámíme se s celou Scottovou rodinou, která je stejně perfektní jako Scott sám. Bude to pro Joss velmi těžké, aby o tohle všechno nepřišla. Se Savi nikdy takovou skvělou rodinu neměly. Scott se určitě zdrží a vztah bude stále silnější.


Doufejme, že jim tedy vztah vydrží i nadále a Joss neudělá nějakou hloupou chybu. Určitě všichni milujeme Harryho a příští ukázka je opravdu lákavá, ale přiznejme si to, chodit s ex-manželem sestry by bylo trochu moc i na Joss.

Diskuze /2

Lenča SMG Lover

Sice trochu moc, ale mně by se to asi i líbilo. Ale musím na druhou stranu říct, že Justina, představitele Scotta mám ráda už od Smallvillu. jen bych chtěla ať už je Harry konečně šťastný a to i po vztahové stránce. Tak jsem na vážkách.

redaktor
2.8.2014 | 17:17:33
aisym

Jo no, já mám Scotta taky ráda i Harryho ale k Joss mi nějak nesedí, líbil se mi se Savi sakra :D ale tak snad bude taky konečně š'tastný no.. :)

webmaster
3.8.2014 | 14:53:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!