NCIS: Hawai'i
73/100 - 9×

NCIS: Hawai'i(NCIS: Hawaii)

V novém seriálu ze světa NCIS se diváci přesunou na Havaj a budou sledovat příběh zvláštní agentky Jane Tennant, která představuje první ženskou postavu, jež stojí v čele nějakého seriálu NCIS. Na ni a její tým čekají jak závažné zločiny, tak i trable v rodinách.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Alex Tarrant (Kai Holman), Noah Mills (Jesse Boone), Yasmine Al-Bustami (Lucy Taraová), Jason Antoon (Ernie Malik), Tori Anderson (Kate Whistlerová), Kian Talan (Alex Tennant), Enver Gjokaj (Joe Milius), Moses Goods (Wally Holman), Danielle Zalopany (Hina), Mahina Napoleon (Julie Tennantová), Seana Kofoed (Carla Chaseová), Sharif Atkins (Norman 'Boom Boom' Gates), Julie White (Maggie Shawová), Mark Gessner (Neil Pike)

Sam Hanna

Sam Hanna

Starší terénní agent NCIS z Operačního střediska v LA.

Sezóny 2
2023 - 2024

Zvláštní agent Sam Hanna je starší terénní agent NCIS, který pochází z Úřadu tajných operací v Los Angeles. Poté co pomohl agentce Tennantové dostat Adriana Creela ve Venezuele, rozhodl se odjet na Havaj, kde zprvu dělal psychologický posudek pro návrat Tennantové do plné službě a následně se dočasně připojil k jejímu týmu. Nicméně jeho pravý účel, proč je na ostrovech, je prozatím zahalen tajemstvím.

Objevil se v dílech:

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

V průběhu třetí řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

Sam Hanna se objeví v dalších dílech seriálu

Sam Hanna se objeví v dalších dílech seriálu

Velkým překvapením ve finále druhé řady bylo zjevení Sama Hanny ve Venezuele, kde pomohl Tennantové a Whistlerové v nouzi. A jeho dnům není konec. Bylo potvrzeno, že se v následující třetí řadě objeví hned v několika dílech.

Seriály ze stejného světa

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama