New Amsterdam (Nemocnice New Amsterdam)
94/100 - 39×

Sledovat

New Amsterdam(Nemocnice New Amsterdam)

Nadaný a sympatický doktor Max Goodwin je zvolen do čela proslulé nemocnice. Sám si je moc dobře vědom toho, jak byla nemocnice vedena v předchozích letech, a proto se celému prostředí pokusí vdechnout nový život. Personál však s žádnou změnou nepočítá, protože už dříve se setkali s podobnými lidmi, kteří v čele nemocnice slibovali něco podobného. Před Goodwinem proto leží těžký úkol.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Ryan Eggold (Max Goodwin), Janet Montgomery (Lauren Bloomová), Freema Agyeman (Helen Sharpeová), Jocko Sims (Floyd Reynolds), Tyler Labine (Iggy Frome), Anupam Kher (Vijay Kapoor), Sandra Mae Frank (Elizabeth Wilderová), Zabryna Guevara (Dora Williamsová), Lisa O'Hare (Georgia Goodwinová), Lizzy DeClement (Jemma), Ron Rifkin (Peter Fulton), Alejandro Hernandez (Casey Acosta), Christine Chang (Agnes Kaová), Megan Byrne (Gladys Millerová), Dierdre Friel (Ella)

Freema Agyeman se do páté řady nevrátí

Freema Agyeman se do páté řady nevrátí

V páté a poslední řadě našeho seriálu se budeme muset obejít bez jednoho doktora, který tu s námi byl od začátku. Mluvíme o doktorce, onkoložce Helen Sharpeové.

0 1
26.7.2022

V posledních dnech jsme se dozvěděli smutnou zprávu. Do páté a poslední řady lékařského seriálu New Amsterdam se nevrátí Freema Agyeman, která zde od prvního dílu hrála dr. Helen Sharpeovou.

Podle všeho se jedná o rozhodnutí herečky. Ta v současnosti začala v Anglii natáčet komediální seriál Dreamland.

(Helen Sharpeová se v páté řadě do New Amsterdamu nevrátí, Foto: NBC)

Freema Agyeman oznámila:

Nejdražší fanoušci. Nejprve bych vám chtěla ze srdce poděkovat za vaši nekonečnou, obětavou a neutuchající podporu! Mám obrovskou radost, že jsem se v průběhu posledních několika let spojila s tolika z vás, zatímco jsem na sobě měla kůži Helen Sharpeové a byla jsem svědkem každého přílivu a odlivu vaší emocionální investice. Byla to úžasná jízda! Děkuji, že jste na ní byli se mnou. Znamenala pro mě mnoho, ale přišel čas, abych pověsila bílý plášť. Oficiálně tak sděluji, že se nevrátím do poslední sezóny New Amsterdam.

I když jsem zarmoucena, jsem také neuvěřitelně natěšená, abych zjistila, jak příběh skončí. Byla to taková radost hrát dr. Helen Sharpeovou po 4 sezóny – scenáristi vytvořili tak skvělou postavu! Jsem nesmírně vděčná za příležitost vyprávět některé z jejích příběhů! Hodně lásky vám všem!

Finále 4. řady neskončilo pro Maxe a jeho (nyní bývalou?) snoubenku Helen dobře. Po sezóně, kdy pár budoval jejich nový vztah, přestěhování do Londýna za Heleninou prací a zdravotní krizi, se Max a Helen zasnoubili. Nakonec se rozhodli pro svatbu v New Yorku, ale během toho, co Helen měla do města letět, zasáhl ho nečekaný hurikán. V nemocnici se Max trápil, když se s Helen nemohl spojit. Když bouře konečně pominula, dostal Max zprávu od své snoubenky: „Dnes bylo… nemám slov. Zavolám ti co nejdříve."

Max mezitím připravil improvizovaný svatební prostor na střeše New Amsterdamu. Když stál v obleku a čekal na svou nevěstu, zavolala mu Helen, která byla stále v Londýně: „Nemůžu.“ Šokovaný a sklíčený Max řekl svým ustaraným přátelům: „Nepřijde.“

(Líbil se vám vztah Maxe a Helen? Foto: NBC)

Nová řada seriálu bude mít premiéru v úterý 20. září. V ní se tedy Max bude muset vypořádat s bolestivým rozchodem.

Zdroj článku: TVLine

Diskuze /2

Jana13.13

Nemám slov :(

27.7.2022 | 23:21:08
betusa

Tak toto je ŠOK !!! :-O

29.7.2022 | 15:44:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nepřehlédněte

Freema Agyeman se do páté řady nevrátí

Freema Agyeman se do páté řady nevrátí

V páté a poslední řadě našeho seriálu se budeme muset obejít bez jednoho doktora, který tu s námi byl od začátku. Mluvíme o doktorce, onkoložce Helen Sharpeové.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama