New Amsterdam (Nemocnice New Amsterdam)
94/100 - 39×

Sledovat

New Amsterdam(Nemocnice New Amsterdam)

Nadaný a sympatický doktor Max Goodwin je zvolen do čela proslulé nemocnice. Sám si je moc dobře vědom toho, jak byla nemocnice vedena v předchozích letech, a proto se celému prostředí pokusí vdechnout nový život. Personál však s žádnou změnou nepočítá, protože už dříve se setkali s podobnými lidmi, kteří v čele nemocnice slibovali něco podobného. Před Goodwinem proto leží těžký úkol.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Ryan Eggold (Max Goodwin), Janet Montgomery (Lauren Bloomová), Freema Agyeman (Helen Sharpeová), Jocko Sims (Floyd Reynolds), Tyler Labine (Iggy Frome), Anupam Kher (Vijay Kapoor), Sandra Mae Frank (Elizabeth Wilderová), Zabryna Guevara (Dora Williamsová), Lisa O'Hare (Georgia Goodwinová), Lizzy DeClement (Jemma), Ron Rifkin (Peter Fulton), Alejandro Hernandez (Casey Acosta), Christine Chang (Agnes Kaová), Megan Byrne (Gladys Millerová), Dierdre Friel (Ella)

Georgia Goodwinová

Georgia Goodwinová

Zesnulá manželka Maxe Goodwina a matka jejich dcery Luny.

Sezóny 2
2018 - 2019

Georgia Goodwinová byla manželkou Maxe Goodwina. Svého manžela milovala, ale nežili spolu šťastně, protože Max dával příliš přednost pacientům a svým podřízeným, kterým prostě nedokázal říct ne. Proto se jí nelíbilo, když přijal místo ředitele ve veřejné nemocnici New Amsterdam. Díky jejímu komplikovanému těhotenství se chtěla přestěhovat zpátky za rodičemi, ale Max jí slíbil, že se pro ni tu bude snažit být.

Samotný porod se dostavil v ten nejhorší moment, kdy bylo město zaplaveno sněhovou bouří a nefungovala infrastruktura. Georgia při domácím porodu ztratila spoustu krve a i přes záchranu Luny to vypadalo, že nepřežije. S pomocí dr. Lauren Bloomové se jí podařilo zachránit, ale při převozu do nemocnice… došlo k vážně automobilové nehodě, kterou Georgia už nepřežila.

(Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Nepřehlédněte

Freema Agyeman se do páté řady nevrátí

Freema Agyeman se do páté řady nevrátí

V páté a poslední řadě našeho seriálu se budeme muset obejít bez jednoho doktora, který tu s námi byl od začátku. Mluvíme o doktorce, onkoložce Helen Sharpeové.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama