New Amsterdam (Nemocnice New Amsterdam)
94/100 - 39×

Sledovat

New Amsterdam(Nemocnice New Amsterdam)

Nadaný a sympatický doktor Max Goodwin je zvolen do čela proslulé nemocnice. Sám si je moc dobře vědom toho, jak byla nemocnice vedena v předchozích letech, a proto se celému prostředí pokusí vdechnout nový život. Personál však s žádnou změnou nepočítá, protože už dříve se setkali s podobnými lidmi, kteří v čele nemocnice slibovali něco podobného. Před Goodwinem proto leží těžký úkol.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Ryan Eggold (Max Goodwin), Janet Montgomery (Lauren Bloomová), Freema Agyeman (Helen Sharpeová), Jocko Sims (Floyd Reynolds), Tyler Labine (Iggy Frome), Anupam Kher (Vijay Kapoor), Sandra Mae Frank (Elizabeth Wilderová), Zabryna Guevara (Dora Williamsová), Lisa O'Hare (Georgia Goodwinová), Lizzy DeClement (Jemma), Ron Rifkin (Peter Fulton), Alejandro Hernandez (Casey Acosta), Christine Chang (Agnes Kaová), Megan Byrne (Gladys Millerová), Dierdre Friel (Ella)

Vijay Kapoor

Vijay Kapoor

Primář neurologie.

Sezóny 3
2018 - 2020

Doktor Vijay Kapoor je primářem neurologie v lékařském středisku New Amsterdam. V nemocnici je velmi respektovaným neurologem. Pochází z Indie. Má velmi složitý vztah se synem Rohanem. Po smrti jeho manželky se přestali stýkat a Kapoor se tak začal více a více soustředit na práci. Po letech se znovu snaží se synem sblížit, ale je to těžké.

Během koronavirové pandemie jí Vijay dostal a těžce onemocněl. Dlouho dobu strávil na JIPce. Z nemoci se sice zotavil, ale s vážnými trvalými následky, se kterými nadále nemohl pracovat.

O rok později zemřel – v díle Family to přišla doktorům oznámit jeho kamarádka Ella, která o něj pečovala.

Objevil se v dílech:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Hlavní postava (do 2. dílu)

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ariari

najkrajšia aautentická reálna postava .Humor dopĺňa zosobnenie ideálu, ako by mal pôsobiť neurológ na ľudí. je zosobnením toho nebrať sa vážne s ukážkou, že aj šesťdesiatnik nie je nudný dedulák , ale osobnosť.

13.5.2023 | 10:29:34

Reklama

Nepřehlédněte

Freema Agyeman se do páté řady nevrátí

Freema Agyeman se do páté řady nevrátí

V páté a poslední řadě našeho seriálu se budeme muset obejít bez jednoho doktora, který tu s námi byl od začátku. Mluvíme o doktorce, onkoložce Helen Sharpeové.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama