Orphan Black
91/100 - 125×

Orphan Black

Seriál z dílny BBC America sleduje příběh Sarah Manning, mladé ženy, která se protlouká životem a zločin jí není cizí. Když se Sarah stane svědkem sebevraždy ženy, jež jí byla až nápadně podobná, rozhodne se přijmout její identitu a získat její finanční prostředky. Spustí tím však kolotoč událostí, který vede k odhalení, že jsou obě součástí Projektu Leda, během kterého docházelo k nelegálnímu klonování žen.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC America | 45 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Tatiana Maslany (Alison Hendrix), Tatiana Maslany (Cosima Niehaus), Tatiana Maslany (Helena), Tatiana Maslany (Rachel Duncan), Tatiana Maslany (Sarah Manning), Matt Frewer (Aldous Leekie),

S05E05: Ease for Idle Millionaires

S05E05: Ease for Idle Millionaires

Zatímco Sarah a Kira tráví potřebné společné chvilky doma, konečně dochází k odhalení ohledně Kiřina zvláštního daru, který překvapivě souvisí s tajemným tvorem z ostrova. Cosima se připojuje k Delphine a společně se účastní zvrácené večeře ve velkém sídle, která vede k nebezpečnému střetu s patriarchou Neoluce.

cz sk
9.7.2017
271 000
45 minut

Režie: Helen Shaver
Scénář: Jenn EngelsHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Delphine a Cosima hadali a pak se zase udobřili ale je mi lito Cosimy ktera musela vidět tu vraždu a byla fakt dobra jak řekla Westmorlandovi co si o něm mysli a jsem ted zvědav na dalši plan.

29.10.2020 | 18:14:41

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.

Filtr seriálů
Reklama