Perception (Prozíravost) DJ Qualls míří do Perceptionu

DJ Qualls míří do Perceptionu

DJ Qualls míří do Perceptionu

Léto a druhá řada Perceptionu se nám pomalu ale jistě blíží a pro zkrácení čekání vám dnes přinášíme informaci, která další postava a herec, jež ji ztvární, se nám v druhé řadě objeví.

0 0
2.3.2013

Nově příchozí postavou tentokrát bude agent Rudy Fleckner, kterého si zahraje DJ Qualls. Fleckner je mladý agent, který je hodně dobrý s technikou a proto se specializuje na kybernetické zločiny.

Když se online sociální hra Caleidoscope stane centrem případu vraždy, Daniel Pierce se spoléhá na Flecknera, že dešifruje vodítka v tomto virtuálním světě. Fleckner doufá, že prohrabáváním podezřelých se zrodí důkazy, které vnesou světlo do případu, kde splývají hranice mezi fantazií a realitou.


DJ Qualls je známý svými rolemi ve filmech Road trip, The New Guy a Hustle & Flow. V současné době hraje v seriálu stanice FX Legit a objevuje se v seriálu stanice CW Supernatural. Dále se v televizi objevil v seriálech Memphis Beat, Scrubs, Lost, Breaking Bad, The Big Bang Theory, and Criminal Minds.

Za sebe musím říct, že jsem z téhle zprávy naprosto nadšená, protože tohohle týpka fakt zbožňuju, jak se někde objeví, vždycky se skvěle pobavím a osobně jsem ho nikdy neviděla v seriózní roli a neumím si představit, jak na mě bude moci jeho role v Perceptionu působit seriózně. Ale nemůžu se dočkat.

Co si o nasazení tohohle herce do Perceptionu myslíte vy? Jste taky tak zvědaví, jako já?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Budoucnost seriálu

Seriál Perception byl bohužel po třech řadách zrušen a dalších dílů se již nedočkáme. Patnáctou epizodou dáváme tedy doktoru Danielu Piercovi sbohem.

Stav překladu

Epizoda S03E15: Run

cz100%
DOKONČENO

Tento díl pro vás překládá Milenka

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama