Perception (Prozíravost)
90/100 - 25×

Perception(Prozíravost)

Doktor Daniel Pierce je excentrickým učitelem neurovědy na univerzitě, který svět a lidskou mysl vnímá trochu jinak – na jedné straně pro něj nejsou nezvyklé halucinace a iracionální chování, na straně druhé ale až neuvěřitelně rozumí lidské mysli a zná lidské chování. Své bývalé studentce Kate Moretti teď kývne na spolupráci s FBI a bude pomáhat řešit ty nejzapeklitější případy.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Romantický
hrají
Eric McCormack (Daniel Pierce), Rachael Leigh Cook (Kate Morettiová), Arjay Smith (Max Lewicki), Kelly Rowan (Natalie Vincent)

DJ Qualls míří do Perceptionu

DJ Qualls míří do Perceptionu

Léto a druhá řada Perceptionu se nám pomalu ale jistě blíží a pro zkrácení čekání vám dnes přinášíme informaci, která další postava a herec, jež ji ztvární, se nám v druhé řadě objeví.

0 0
2.3.2013

Nově příchozí postavou tentokrát bude agent Rudy Fleckner, kterého si zahraje DJ Qualls. Fleckner je mladý agent, který je hodně dobrý s technikou a proto se specializuje na kybernetické zločiny.

Když se online sociální hra Caleidoscope stane centrem případu vraždy, Daniel Pierce se spoléhá na Flecknera, že dešifruje vodítka v tomto virtuálním světě. Fleckner doufá, že prohrabáváním podezřelých se zrodí důkazy, které vnesou světlo do případu, kde splývají hranice mezi fantazií a realitou.

DJ Qualls je známý svými rolemi ve filmech Road trip, The New Guy a Hustle & Flow. V současné době hraje v seriálu stanice FX Legit a objevuje se v seriálu stanice CW Supernatural. Dále se v televizi objevil v seriálech Memphis Beat, Scrubs, Lost, Breaking Bad, The Big Bang Theory, and Criminal Minds.

Za sebe musím říct, že jsem z téhle zprávy naprosto nadšená, protože tohohle týpka fakt zbožňuju, jak se někde objeví, vždycky se skvěle pobavím a osobně jsem ho nikdy neviděla v seriózní roli a neumím si představit, jak na mě bude moci jeho role v Perceptionu působit seriózně. Ale nemůžu se dočkat.

Co si o nasazení tohohle herce do Perceptionu myslíte vy? Jste taky tak zvědaví, jako já?

Zdroj: TNT

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Budoucnost seriálu

Seriál Perception byl bohužel po třech řadách zrušen a dalších dílů se již nedočkáme. Patnáctou epizodou dáváme tedy doktoru Danielu Piercovi sbohem.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama