Perception (Prozíravost)
90/100 - 25×

Perception(Prozíravost)

Doktor Daniel Pierce je excentrickým učitelem neurovědy na univerzitě, který svět a lidskou mysl vnímá trochu jinak – na jedné straně pro něj nejsou nezvyklé halucinace a iracionální chování, na straně druhé ale až neuvěřitelně rozumí lidské mysli a zná lidské chování. Své bývalé studentce Kate Moretti teď kývne na spolupráci s FBI a bude pomáhat řešit ty nejzapeklitější případy.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Romantický
hrají
Eric McCormack (Daniel Pierce), Rachael Leigh Cook (Kate Morettiová), Arjay Smith (Max Lewicki), Kelly Rowan (Natalie Vincent)

Kate Morettiová

Kate Morettiová

Agentka FBI Kate Morettiová je bývalou studentkou doktora Pierce a to ona za ním neustále chodí, aby jí pomáhal s prací pro FBI.

Sezóny 3
2012 - 2015

Její bystrá mysl a intuice ji učinily jedním z nejlepších Piercových žáků, avšak její spontánnost a neortodoxní metody zavinily, že byla degradována ze své práce v D.C. a převelena zpět do rodného města. Ve snaze dostat se zpět na vrchol vyhledává při vyšetřování složitých psychologických případů Piercovu pomoc.

Mezi Danielem a Kate je zjevná přitažlivost, ale zda mezi nimi k něčemu dojde se teprve uvidí.

Informace, které vyplynuly z dílů seriálu:
3.díl – Když Kate pracovala v D.C. vdala se tam za muže jménem Donnie. Její otec ho od začátku neschvaloval a myslel si, že pro ni není dost dobrý. A měl pravdu, Kate se s ním v současné době rozvádí.
Když studovala v Quanticu, byla třetí v ročníku.
Celou vysokou školu byla blázen do Daniela Pierce.
Když jí bylo sedmnáct, namluvila otci, že jde do obchoďáku s Marshou Ford a místo toho ji pak otec potkal v Navy Pier ve společnosti vandráka s kroužkem v nose. Podle Kate to samozřejmě nebyl Vandrák, ale filozof na Northwesternu.

Foto: TNT

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Budoucnost seriálu

Seriál Perception byl bohužel po třech řadách zrušen a dalších dílů se již nedočkáme. Patnáctou epizodou dáváme tedy doktoru Danielu Piercovi sbohem.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama