Perception (Prozíravost) Kate Morettiová

Kate Morettiová

Kate Morettiová

Agentka FBI Kate Morettiová je bývalou studentkou doktora Pierce a to ona za ním neustále chodí, aby jí pomáhal s prací pro FBI.

Sezóny 3
2012 - 2015

Její bystrá mysl a intuice ji učinily jedním z nejlepších Piercových žáků, avšak její spontánnost a neortodoxní metody zavinily, že byla degradována ze své práce v D.C. a převelena zpět do rodného města. Ve snaze dostat se zpět na vrchol vyhledává při vyšetřování složitých psychologických případů Piercovu pomoc.

Mezi Danielem a Kate je zjevná přitažlivost, ale zda mezi nimi k něčemu dojde se teprve uvidí.


Informace, které vyplynuly z dílů seriálu:
3.díl – Když Kate pracovala v D.C. vdala se tam za muže jménem Donnie. Její otec ho od začátku neschvaloval a myslel si, že pro ni není dost dobrý. A měl pravdu, Kate se s ním v současné době rozvádí.
Když studovala v Quanticu, byla třetí v ročníku.
Celou vysokou školu byla blázen do Daniela Pierce.
Když jí bylo sedmnáct, namluvila otci, že jde do obchoďáku s Marshou Ford a místo toho ji pak otec potkal v Navy Pier ve společnosti vandráka s kroužkem v nose. Podle Kate to samozřejmě nebyl Vandrák, ale filozof na Northwesternu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Budoucnost seriálu

Seriál Perception byl bohužel po třech řadách zrušen a dalších dílů se již nedočkáme. Patnáctou epizodou dáváme tedy doktoru Danielu Piercovi sbohem.

Stav překladu

Epizoda S03E15: Run

cz100%
DOKONČENO

Tento díl pro vás překládá Milenka

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama