Perception (Prozíravost)
90/100 - 25×

Perception(Prozíravost)

Doktor Daniel Pierce je excentrickým učitelem neurovědy na univerzitě, který svět a lidskou mysl vnímá trochu jinak – na jedné straně pro něj nejsou nezvyklé halucinace a iracionální chování, na straně druhé ale až neuvěřitelně rozumí lidské mysli a zná lidské chování. Své bývalé studentce Kate Moretti teď kývne na spolupráci s FBI a bude pomáhat řešit ty nejzapeklitější případy.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Romantický
hrají
Eric McCormack (Daniel Pierce), Rachael Leigh Cook (Kate Morettiová), Arjay Smith (Max Lewicki), Kelly Rowan (Natalie Vincent)

Nová postava míří do Perceptionu

Nová postava míří do Perceptionu

Ani Perception nezůstává oproti ostatním seriálům pozadu a ve druhé řadě se dočkáme nové posily.

0 0
29.1.2013

Bude jí Scott Wolf známý především ze seriálů Party of Five (kde si zahrál Baileyho Salingerera), V (kde si zahrál Chada Deckera), nebo v mojí osobní srdcovce rodinném seriálu Everwood (kde si zahrál doktora Jaka Hartmana).

V Perceptionu si Wolf zahraje postavu Donnieho, charizmatického, rychle stoupajícího asistenta vlády spojených států nedávno převeleného zpět do Chicaga. Donnieho více zajímá to, co je správné pro něj, než to, co je správné obecně. Je dítětem z dělnické Irsko-katolické rodiny a miluje White Sox.

Zatímco Donnie tvrdí, že jeho převelení do Chicaga bylo zcela náhodné, ve skutečnosti má skryté motivy zahrnující Kate Morretiovou, jeho již brzy budoucí ex-manželku.

Na Donnieho i na návrat našich oblíbených postav se můžeme těšit v létě letošního roku.

Zdroj: TNT

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Budoucnost seriálu

Seriál Perception byl bohužel po třech řadách zrušen a dalších dílů se již nedočkáme. Patnáctou epizodou dáváme tedy doktoru Danielu Piercovi sbohem.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama