Perception (Prozíravost)
90/100 - 25×

Perception(Prozíravost)

Doktor Daniel Pierce je excentrickým učitelem neurovědy na univerzitě, který svět a lidskou mysl vnímá trochu jinak – na jedné straně pro něj nejsou nezvyklé halucinace a iracionální chování, na straně druhé ale až neuvěřitelně rozumí lidské mysli a zná lidské chování. Své bývalé studentce Kate Moretti teď kývne na spolupráci s FBI a bude pomáhat řešit ty nejzapeklitější případy.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Romantický
hrají
Eric McCormack (Daniel Pierce), Rachael Leigh Cook (Kate Morettiová), Arjay Smith (Max Lewicki), Kelly Rowan (Natalie Vincent)

Známe název prvního dílu druhé řady

Známe název prvního dílu druhé řady

Zajímá vás, jak se bude jmenovat první díl druhé řady Perceptionu?

0 0
15.1.2013

První díl druhé řady bude pojmenován „Ch-Ch-Changes“ (Změny).

Zatím se můžeme pouze domnívat, zda se bude jednat o změny v Danielově vztahu k ostatním postavám. Například k Natalii, o které již s jistotou ví, že není skutečná. Nebo ke Caroline, která se ukázala býti skutečnou až moc a také se ukázala býti základem Danielovy fantazie o Natalii. I jeho vztah s Kate by se mohl změnit.

Stejně tak by se mohlo jednat o změny Daniela jako takového. Na konci předchozí řady začal brát prášky na paranoidní schizofrenii, což by ho, pokud u nich vytrvá, určitě změnilo. Minimálně bychom přišli o ty jeho kouzelné halucinace, bez kterých už by tedy Perception určitě nebyl tím, čím je dnes.

V tuhle chvíli nic bližšího nevíme, ale léto 2013 se blíží a s ním i druhá řada Perceptionu. Tak sledujte naše stránky a určitě časem dodáme další informace.

Zdroj: TNT

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Budoucnost seriálu

Seriál Perception byl bohužel po třech řadách zrušen a dalších dílů se již nedočkáme. Patnáctou epizodou dáváme tedy doktoru Danielu Piercovi sbohem.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama