Ratched (Ratchedová)
77/100 - 27×

Ratched(Ratchedová)

Prequel slavného filmu One Flew Over the Cuckoo's Nest se zaměří na životní příběh slavné sestry Ratchedové, která terorizuje celý ústav a vládne mu železnou pěstí. Proč taková byla? Na to najdeme odpověď v novém seriálu od Ryana Murphyho (American Horror Story).

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Lékařský, Psychologický


S01E04: Angel of Mercy: Part Two

S01E04: Angel of Mercy: Part Two

Gwendolyn opustí manžela a odstěhuje se do motelu. Jelikož je ve městě jediný, stane se sousedkou Mildred. Po epizodě Edmunda a Dolly u cel jim Mildred zařídí chvilku o samotě. Guvernér trvá na tom, aby byl Edmund popraven ještě do voleb a pověří Gwendolyn, aby Dr. Hanoverovi vysvětlila, že musí Edmunda uznat schopným soudu.

cz sk
18.9.2020
53 minut

Mildred se zželí Indgrid a Lily Cartwrightové a spolu s Huckem jim pomůžou utéct. Charles Wainwright dostane od Mildred vzkaz, že má pro něj zajímavé informace.Ta mu sdělí, že mu pomůže se k Dr. Hanoverovi dostat. Společně dojedou do léčebny, kde Mildred pošle Wainwrighta do Hanoverovy kanceláře. Ten tam na něj čeká a omráčí ho. Společně ho dopraví na vodoléčbu, kde ho chtějí uškvařit. Wainwright se ale z vany dostane a vyvrávorá se na chodbu, kde ho po několikanásobném varování zastřelí strážný. Celé scéně je svědkem Gwendolyn, která do nemocnice Mildred a Charlese sledovala. S Dr. Hanoverem se jim ji podaří přesvědčit, že nezavolají policii. Mildred poté prozkoumá Charlesův pokoj, kde najde usvědčující materiály na Dr. Hanovera a telefon na paní Osgoodovou.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Homofob nie som, neprekaza mi to, takze za mna super :)

21.10.2020 | 10:18:16
Lucifrid

To jsou zvraty a pletichy!

webmaster, korektor
20.9.2020 | 19:15:52
Poolverine

Všetko čoho sa dotkne Ryan Murphy a Netflix musí obsahovať LGBT. Z filmu zo 70 rokov Mildred nebola lesba, ale teraz zrazu vďaka netflixu je? Úbohé. Zrazu sú všetci gayovia. Iba to pokazí celý príbeh. Shame.

překladatel
19.9.2020 | 23:06:16

Filtr seriálů
Reklama