Ray Donovan
94/100 - 151×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní potíže a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 55 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Devon Bagby (Conor Donovan), Susan Sarandon (Samantha Winslow), Steven Bauer (Avi), Katherine Moennig (Lena), Pooch Hall (Daryll Donovan), Brooke Smith (Frances), Elliott Gould (Ezra Goldman), Hank Azaria (Ed Cochran), Peter Jacobson (Lee Drexler)

S01E01: The Bag or the Bat

S01E01: The Bag or the Bat

Z Rayova života se stane dokonalý zmatek, když jeho otce Mickeyho náhle propustí z vězení. V cele měl strávit ještě pět let, ale po svém návratu už stihne zabít kněze a přijede do L.A. a slíbí Rayovi pomstu za to, že jej poslal do basy. Mezitím Ray musí řešit skandál herce, který se vyspí s transsexuálem, a ochránit zpěvačku před jejím stalkerem. Z toho ale vzniknou problémy mezi ním a jeho ženou.

cz sk
30.6.2013
1 350 000
59 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
jardinero89

Pilot se mi líbil, uvidíme jak to půjde dál.

29.12.2014 | 16:32:23
davistercz

Rozpačitý začátek, ale šanci tomu dám. Přeci jenom by se mohlo jednat o luxusní seriál!

18.4.2014 | 17:15:13
Marketka

Na jednu stranu ultradrsňák, na druhou milující otec, nakonec zoufalej podpantoflák… Nejdřív si to s blondýnkou chce rozdat, pak si ho nechá vykouřit, a nakonec brečí, že s ní nic neměl? nějak to pro mě není uvěřitelný. Ale dám mu šanci ještě jeden dva díly :-)

čestný člen redakce, grafik
1.7.2013 | 20:07:55
sedlo03

Perfektní obsazení a už se těším, co se z toho vyvrbí. O tenhle seriál strach nemám.

21.6.2013 | 12:01:18
KevSpa

Vzájemně se ničící zlomené duše, aneb rodiče si nevybereš a traumatické následky lidských činů se s tebou táhnou celý život. Tohle Showtime prostě umí a Ray Donovan slibuje hodně. Charismatický Liev Schreiber má zaděláno na životní roli (konečně!), ale není jediným tahounem parádně obsazeného seriálu. Jen houšť!

webmaster, korektor
21.6.2013 | 10:46:25
iHyi

První epizoda si mě celkem získala. Slušná atmosféra ze zvrácené rodiny v prostředí zbohatlíků, kde peníze, sex a násilí mohou vyřešit mnohé, z toho by ještě mohlo být solidní a realistické drama.

čestný člen redakce
18.6.2013 | 14:27:27

Není po všem

Donovanovi se dočkají filmového závěru

Donovanovi se dočkají filmového závěru

Rodinné krimi Ray Donovan se nakonec přece jen bude moci pořádně rozloučit. Stanice Showtime dá seriálu šanci dovyprávět svůj příběh formou filmu, který by se měl začít natáčet ještě letos. Scénář si vezmou na starost Liev Schreiber a David Hollander, přičemž Hollander se chopí i režie.

Reklama

Nejlepší postavy

Rayovy lekce

Rayovy lekce

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama