Ray Donovan
94/100 - 151×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní potíže a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 55 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Devon Bagby (Conor Donovan), Susan Sarandon (Samantha Winslow), Steven Bauer (Avi), Katherine Moennig (Lena), Pooch Hall (Daryll Donovan), Brooke Smith (Frances), Elliott Gould (Ezra Goldman), Hank Azaria (Ed Cochran), Peter Jacobson (Lee Drexler)

S07E03: Family Pictures

S07E03: Family Pictures

Ray vzhledem k nedávnému vývoji situace mění plán. Claudette se dozvídá, že Daryll je v hledáčku policie. Terry pokračuje ve své cestě za uzdravením. Na scénu přichází Molly Sullivanová, která zamíchá kartami.

sk
1.12.2019
934 000
49 minut

Scénář: David Hollander, David Bar Katz
Režie: Nick Gomez

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
svätý.šebastián

Mickove hlášky podarené, Ray sa zrejme nechal nachytať príbehom o sestre.. Bridge podľa očakávania skúsi niečo lepšie ako je Smithy. Policajtka sa len tak nevzdá

1.2.2020 | 12:39:13
Jiri007

Dobrý díl, Mickova historka o přežiti je fakt dobra a neměla chybu a myslim že Mick nezustane dlouho mimo hru, ale je mi lito že Lena odešla byla to nejlepši ženska postava, a jsem zvědav na Bridget jake ma plany že už takhle brzo podvadi, možna nakonec přebere byznys po otci :D, a jsem zvědav jak to ted bude mit Ray se starostou a se Sullivanovymi.

redaktor
28.1.2020 | 23:58:18
Hubík98

Za mě dost očekávané pokračování, které ale i přes svoji očekávanost nezklamalo..

5.12.2019 | 20:51:41

Není po všem

Donovanovi se dočkají filmového závěru

Donovanovi se dočkají filmového závěru

Rodinné krimi Ray Donovan se nakonec přece jen bude moci pořádně rozloučit. Stanice Showtime dá seriálu šanci dovyprávět svůj příběh formou filmu, který by se měl začít natáčet ještě letos. Scénář si vezmou na starost Liev Schreiber a David Hollander, přičemž Hollander se chopí i režie.

Reklama

Nejlepší postavy

Rayovy lekce

Rayovy lekce

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama