Ray Donovan
94/100 - 151×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní potíže a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 55 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Devon Bagby (Conor Donovan), Susan Sarandon (Samantha Winslow), Steven Bauer (Avi), Katherine Moennig (Lena), Pooch Hall (Daryll Donovan), Brooke Smith (Frances), Elliott Gould (Ezra Goldman), Hank Azaria (Ed Cochran), Peter Jacobson (Lee Drexler)

S07E04: Hispes

S07E04: Hispes

Feratti během vyjednávání se Sullivanovými zachází o něco dál a Ray se musí angažovat. Bridget a Smitty pomáhají s řešením skandálu. Daryll dostává příležitost. Bunchy čelí důsledkům. Terry je na pochybách.

sk
8.12.2019
823 000
49 minut

Scénář: Tanya Barfield, Laura Marks
Režie: Tucker Gates

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, musim řict že Ray to vyřešil oklikou a stalo ho to vic času než to mělo byt,a le chapu ho a to že si začal s Molly Sullivanovou jsem zvědav jaky to bude mit na jeho praci vliv, Bunchyho mi bylo lito ale na druhou stranu měl střilet pachatele když byl k němu čelem a ne do zad, Bridget už pomalu se začina bližit svemu otci a na Micka jsem zvědav co s nim ted bude a jak se to projevi na Donovanovych.

redaktor
30.1.2020 | 0:02:37

Není po všem

Donovanovi se dočkají filmového závěru

Donovanovi se dočkají filmového závěru

Rodinné krimi Ray Donovan se nakonec přece jen bude moci pořádně rozloučit. Stanice Showtime dá seriálu šanci dovyprávět svůj příběh formou filmu, který by se měl začít natáčet ještě letos. Scénář si vezmou na starost Liev Schreiber a David Hollander, přičemž Hollander se chopí i režie.

Reklama

Nejlepší postavy

Rayovy lekce

Rayovy lekce

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama