Ray Donovan
94/100 - 151×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní potíže a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 55 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Devon Bagby (Conor Donovan), Susan Sarandon (Samantha Winslow), Steven Bauer (Avi), Katherine Moennig (Lena), Pooch Hall (Daryll Donovan), Brooke Smith (Frances), Elliott Gould (Ezra Goldman), Hank Azaria (Ed Cochran), Peter Jacobson (Lee Drexler)

S07E05: An Irish Lullaby

S07E05: An Irish Lullaby

Ray a Terry jedou na Coney Island, během čehož se po delší době sbližují. Mickey, Daryll a Sandy se snaží zjistit pravdu o tom, co se kdysi událo. Bunchy nabízí netradiční pomoc. Smitty se něco dozvídá.

sk
15.12.2019
907 000
53 minut

Scénář: Jim Leonard, Kelly Wiles
Režie: Dash Mihok

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Smitty jak se šel pomstit tak to udělal fakt dobře a to že Bridget chova jako Ray to je fakt zajimave, Mickey byl taky dobry jak chtěl mučit toho chlapka a on ho mezitim zpacifikoval a nakonec mu ještě zemře, a na Raye jsem zvědav co ma za lubem se Sullivanovymi.

redaktor
3.3.2020 | 11:27:31

Není po všem

Donovanovi se dočkají filmového závěru

Donovanovi se dočkají filmového závěru

Rodinné krimi Ray Donovan se nakonec přece jen bude moci pořádně rozloučit. Stanice Showtime dá seriálu šanci dovyprávět svůj příběh formou filmu, který by se měl začít natáčet ještě letos. Scénář si vezmou na starost Liev Schreiber a David Hollander, přičemž Hollander se chopí i režie.

Reklama

Nejlepší postavy

Rayovy lekce

Rayovy lekce

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů








Reklama