Ray Donovan
95/100 - 139×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní problémy a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
6 sezón | Showtime | 55 minut
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Elliott Gould (Ezra Goldman), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Pooch Hall (Daryll Donovan), Katherine Moennig (Lena), Steven Bauer (Avi), Devon Bagby (Conor Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Brooke Smith (Frances)


Druhá série uvítá další tři nováčky

Druhá série uvítá další tři nováčky

Šest. To je zatím celkový počet všech nových herců, kteří se objeví v druhé řadě seriálu Ray Donovan. K prvním třem, o nichž jsme psali minulý měsíc psali, se nyní přidává další trojice.


0 0
1.3.2014

Po Hanku Azariovi, Sherilyn Fenn a Vinesse Shaw zavítají do druhé řady Raye Donovana další tři herecké hvězdy. Tím prvním je Wendell Pierce (The Wire, Treme, Suits), který si zahraje roli pan Kietha, probačního úředníka, s nímž se Ray zaplete. Druhým hercem je je Kip Pardue (Remember the Titans), který byl obsazen do role agenta FBI jménem Volchek, a pracuje pro agenta Jamese Cochrana (Azaria). Mužskou dvojici pak doplní Ann-Margret (The 10th Kingdom, Tommy), jež se objeví v roli kdysi slavné herečky June Wilsonové, která se v minulosti zapletla s Ezrou Goldmanem.

(Wendell Pierce a Liev Schreiber na place.)

Diskuze /1

Ann Taylor

Tak na přestárlou Popelku v roli přestárlé herečky se těším :)

redaktor
1.3.2014 | 15:58:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!