Ray Donovan
95/100 - 139×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní problémy a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
6 sezón | Showtime | 55 minut
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Elliott Gould (Ezra Goldman), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Pooch Hall (Daryll Donovan), Katherine Moennig (Lena), Steven Bauer (Avi), Devon Bagby (Conor Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Brooke Smith (Frances)


Raye si na pomoc přivolá hvězda Deadwoodu

Raye si na pomoc přivolá hvězda Deadwoodu

Hvězda seriálů Deadwood, Kings a The Pillars of the Earth se po dvouleté pauze opět vrátí do televize. Chránit ji bude samotný Ray Donovan.


4 0
22.1.2015

Ian McShane se proslavil zejména rolí mazaného kriminálka Ala Swearengena v seriálu Deadwood. Teď se britský herec dostal mezi hollywoodskou smetánku.

Jak zjistilo TVLine.com, McShane si zahraje filmového producenta a miliardáře Andrewa Finneyho, který si najme Raye Donovana, aby chránil jeho rodinu.


Zajímavé také je, že ve zmiňovaném Deadwoodu hrála také Paula Malcolmson, tedy Rayova žena Abby. V seriálu z roku 2004 hrála Trixie, Alovu oblíbenou dívku z jeho podniku, do které se také zamiloval. Paula a Ian se tak díky Rayi Donovanovi opět setkají ve společné práci.

Diskuze /1

LUCCKE

ja ze to je Avi :D

22.1.2015 | 15:19:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!