Resurrection
78/100 - 25×

Resurrection

Co když se někdo, koho jste ztratili, jednoho dne vrátí?

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
hrají
Sam Hazeldine (Caleb Richards), Kurtwood Smith (Henry Langston), Omar Epps (J. Martin Bellamy), Frances Fisher (Lucille Langston), Matt Craven (Fred Langston)

S02E02: Echoes

S02E02: Echoes

Bellamy se snaží smířit se zjištěním posledních událostí a jeho loajalita vůči městečku je testována jeho tajuplnou nadřízenou. Lidé dostávají strach z návratu Caleba Richardse, když zjistí, že jeho stará chatrč je znovu obydlena.

sk
5.10.2014
6 740 000
44 minut

Oficiální synopse

Když se Bellamy a šerif Fred dozvědí, že někdo žije ve staré lovecké chatrči Caleba Richardse, dostanou strach, že se mohl vrátit. Bellamy má potíže se smířit se zjištěním, že on sám je navrátilec a s plněním příkazů jeho tajuplné nadřízené (Donna Murphy). Janine se vrací zpátky domů v naději, že dokáže zachránit manželství s pastorem Tomem i přes Rachaelnino postupující těhotenství. Margaret Langstonová je rozhořčena nad osudem rodinného podniku.

Info

Režie: Dan Lerner

Scénář: Stephanie SenGupta, Nicki Paluga

Hrají: Omar Epps (J. Martin Bellamy), Frances Fisher (Lucille Langston), Matt Craven (Šerif Fred Langston), Devin Kelley (Maggie Langston), Mark Hildreth (Pastor Tom Hale), Samaire Armstrong (Elaine Richards), Landon Gimenez (Jacob Langston) a Kurtwood Smith (Henry Langston)

Ve vedlejších rolích: Michelle Fairley (Margaret Langston), Kathleen Munroe (Rachael Braidwood), Lori Beth Sikes (Janine Hale), Donna Murphy (Dáma), Christopher Berry (zástupce šerifa Carl) a Scott Michael Campbell (Arthur Holmes)

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejlepší epizody 2. série

Reklama

Citáty

Citáty

Nejoblíbenější postavy

Sledujte si nás

Filtr seriálů
Reklama