South Park (Městečko South Park) Konec příběhů na pokračování tak, jak je známe v South Parku na Prima Comedy Central

Konec příběhů na pokračování tak, jak je známe v South Parku na Prima Comedy Central

Konec příběhů na pokračování tak, jak je známe v South Parku na Prima Comedy Central

Dvacátá série finišuje. Budou všichni žít a trollovat šťastně až do smrti? Sledujte v úterý na Prima Comedy Central desátý díl nejnovější série Městečka South Park s názvem Konec příběhů na pokračování tak, jak je známe.


5 0
20.12.2016

Ve SpaceX sestrojují zdroj pro pohon rakety na Mars podle Heidiina plánu. Cartman se mezitím podělí o svou vizi života na Marsu s Elonem Muskem. Podle Cartmana jsou ženy chytré a vtipné a muže potřebují jen k výrobě semene. Podle toho to ženy na Marsu zařídí.

Kyle se zatím snaží zachránit reputaci rodiny Broflovských, dokud je Sheila zavřená ve spíži. Trolluje jménem LovceCour spolu s ostatními spolužáky. Skutečný LovecCour mezitím uteče ze zamčené kanceláře, Sheila uteče ze spíže, a pak uteče i Kyle s Ikem z domu. Sheila hledá chlapce u Laury Truckerové. Trollstop už funguje a Laura už stihla prověřit svého manžela. Sheila prověří pomocí Trollstopu Ikea. Zjistí, že on není LovecCour.


Thumbnail Play icon

V Pentagonu si mezitím americká vláda v čele s prezidentem Garrisonem uvědomí, že jediný způsob, jak zastavit Společnost na odhalování trollů, je celosvětové přetížení internetu. V tom případě se všechno restartuje včetně internetové historie. Gerald se mezitím snaží díky svému útěku odstavit servery shozením hlavního jističe serveru.

Sheila kromě Ikea zkusí vyhledat i Geraldovo jméno, než se však stránka načte, servery vypadnou, Lennart Bedrager zemře a SpaceX vybuchne. A pak už je vše tak, jak má být.

Jak vypadá život na Marsu v Cartmanově vizi? Přestěhuje se konečně prezident Garrison do Oválné pracovny a jaký bude první mail na novém obnoveném internetu? Sledujte více dnes ve 22:30 v závěrečné epizodě Konec příběhů na pokračování tak, jak je známe na Prima Comedy Central.

(Cartman se ze zastánce cesty na Mars stává jejím odpůrcem. Foto: Comedy Central)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

STAV TITULKŮ

Epizoda S21E07: Doubling Down

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze South Park:

  • …S21E06.UNCEN­SORED.720p.WEB­.h264-TBS
  • …S21E06.HDTV.x264-SVA
  • …S21E06.1080p­.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb

Reklama

Nejlepší postavy

Tvorba českého dabingu

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele South Parku a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Hlídejte si nás