South Park (Městečko South Park)
95/100 - 149×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Sedmá epizoda Darebáci Ninjové dnes večer na Prima Comedy Central

Sedmá epizoda Darebáci Ninjové dnes večer na Prima Comedy Central

Šestá epizoda Tweek a Craig je za námi, dnes večer se na Prima Comedy Central ve 22:30 dočkáme již sedmé epizody s názvem Darebáci Ninjové, v níž se autoři věnují problematice Islámského státu.


2 0
17.5.2016

Všichni policisté jsou povolání do školy z důvodu nebezpečí. Ve skutečnosti jde o to, že ředitel chce umlčet Lesli, aby nemluvila při školním shromáždění. Důstojník Barbrady přijde pozdě do tělocvičny, kde jsou všechny děti a postřelí studenta do ruky, za což je ze služby propuštěn. Stuart McCormick se v opuštěné SodoSopě setká s agresivními drogově závislými bezdomovci. Jeho otec zavolá policisty, kteří odmítají přijet, protože nechtějí být vyhozeni od policie. Kenny a Token si v jedné z budov blízko Kennyho domova hrají v opuštěném domě na ninjy. Další děti se k této skupině ninjů připojí a začnou plašit všechny tuláky a bezdomovce v okolí. Obyvatelé South Parku jsou čím dál tím více netolerantní k polici a mají dojem, že už ji nepotřebují. Ve zprávách se objeví informace, že děti v převlecích jsou spojení s ISIS. Děti děsí bezdomovce, kteří se začnou přesouvat do centra města, což se lidem nelíbí. Děti dostanou videozprávu od ISIS, ale myslí si, že je to od skutečných ninjů. Společnost se začíná bát. Starostka s Randym se vydají hledat do ulic Barbradyho, kterého žádají, aby začal střílet děti, které se spojily s ISIS. Randy zjišťuje, že děti nejsou ve spojení s ISIS, ale že si hrají pouze na ninjy. Obyvatelé města se zlobí na polici, že využívá tak brutálních patření.

Nalaďte si tedy dnes ve 22:30 Prima Comedy Central a podívejte se na problematiku ISIS z pohledu autorů seriálu, příští týden opět ve stejném čase můžeme očekávat již sedmou epizodu Sponzorovaný obsah, což je také oblíbené americké téma.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !