Speechless
80/100 - 8×

Speechless

Komedie Speechless je o rodině s postiženým synem. Matka Maya DiMeo je ochotna udělat cokoliv, aby svou rodinu ochránila. Celá rodina tak čelí různým výzvám, které musí překonat.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
2 sezóny | ABC | 22 minut
hrají
Kyla Kenedy (Dylan DiMeo), Mason Cook (Ray DiMeo), John Bowie (Jimmy DiMeo), Minnie Driver (Maya DiMeo), Micah Fowler (JJ DiMeo), Cedric Yarbrough (Kenneth)


Kdo bude hrát v novém seriálu Speechless?

Kdo bude hrát v novém seriálu Speechless?

Stanice ABC se přiřítila s novými seriály pro seriálový rok 2016/17 a mezi nimi je i nový komediální seriál Speechless, který vyjde letos na podzim. První díl stihnete ještě tento rok od 21.září. Seriál bude vycházet ve středeční večery, a kdo se v něm objeví?


3 0
4.6.2016

Speechless je komediální seriál, který vyjde letos na podzim. Děj se točí okolo rodiny Dimeo s nejstarším postiženým synem JJem. Rodina je neustále na cestách a snaží se najít si místo, kde se usadí a vytvoří perfektní prostředí pro svého syna se zvláštními potřebami a navíc kde mohou žít spokojený život pospolu jako velká šťastná rodina. Přestěhují se do nového města, JJ dostane asistenta a zkusí si život v nové škole. Nakonec se ukáže, že JJ svého nového asistenta a spolužáky nemá rád. „Dokonalá“ škola nemá bezbariérový přístup a to je teprve začátek. Láska si však cestu najde a nedovolí rodině Dimeo opustit nové město.

(Foto: ABC)


V hlavní roli si matku zahraje britská herečka Minnie Driver, která si zahrála v seriálu The Riches nebo About a Boy, a párkrát byla nominována na cenu Emmy, Zlatý glóbus či Oscara.

Roli otce si zahraje herec John Ross Bowie známý z The Big Bang Theory. Ve zbytku členů rodiny jsou obsazeni Kyla KenedyThe Walking Dead, Mason Cook ze Spy Kids a Micah Fowler s mozkovou obrnou v reálném životě, který si poprvé před kamerou zahraje a ztvární JJe. Objeví se nám zde i herec Cedric Yarbrough.

Seriál je z dílny Twentieth Century Fox a od producenta Scotta Silveri, který mimo jiné vytvořil seriál Joey anebo Go On. Některé epizody budou režírovat Jake Kasdan, Melvin Mar a Christine Gernon.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!