Stranger Things Popis

Stranger Things

Stranger Things

Když se malý chlapec ztratí, jeho matka, přátelé a místní policie musí čelit děsivým, nadpřirozeným silám, aby ho získali zpět.

V malém městě Hawkins v Indianě si lidé žijí v poklidu a nic je netrápí. Jednoho dne se ale domů nevrátí školák Will Byers a život jeho kamarádů a rodiny se obrátí vzhůru nohama. Jeho matka Joyce se obrátí na místní policejní stanici, kde se šerifu Hopperovi moc do pátrání pouštět nechce, protože věří, že Will se brzy objeví. Přeci jen, tohle je Hawkins. Willovi kamarádi Mike, Dustin a Lucas to také nechtějí nechat být a vydají se Willa hledat. Při tom narazí na zvláštní dívku a rozpoutají kolotoč událostí, které se už nedají zastavit. Ale zároveň si stihnou užít i fůru legrace, i když musí prchat před různými nástrahami v podobě vládních agentů nebo děsivého monstra.

Trailer k první sérii

Thumbnail Play icon

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mi33z

Při prvních dvou epizodách jsem si říkala, že je to vážně divné, nezajímavé. Ale vzhledem k nedostatku nových zajímavých seriálů jsem si pustila další díl. Po pár hodinách vážně doufám v druhou sérii. Skvělý seriál, který má úplně geniální atmosféru. Asi budu častěji sledovat tvorbu Netfixu. Tohle se povedlo!

29.7.2016 | 11:32:37
Jirkason

Nic tak dobrého jsem dlouho neviděl, výborná atmosféra a hudba 80. let. Sympatické postavy, které jsem si hned oblíbil a příběh tak poutavý, že jsem se nemohl od toho odtrhnout. Po dokoukání jsem si to pustil celé ještě jednou.

27.7.2016 | 20:50:02
czubka

mladší generace to asi dostatečně neocení, ale pro nás ostatní, nebo teda pro mě jo, je to luxusní retro.. Člověk má pocit, že kouká na E.T.ho, Zámotek, Blízká setkání třetího druhu a Krajní meze dohromady.. Nikdy bych nevěřila, že je to letošní seríál.. fakt klobouk dolu za zpracování.. osmdesátková atmosféra od kamery, soundtracku až po úvodní titulky… Asi to uplně každýho nebude bavit, ale já to teda milovala od prvního dílu.. :) výborný…

27.7.2016 | 18:44:32
billiblixa

není to bez chyby, ale ta atmosféra, hudba(!), Dustin, El, King ...... naprosté pohlcení

27.7.2016 | 8:50:22
prouzek

Naprosto dokonalej seriál… Musím říct, že od první epizody až do té poslední jsem si udělal jedinou hodinovou přestávku na procházku, abych nepřirostl ke křeslu, přičemž jsem stejně přemýšlel nad dalším děním v seriálu. Otázky, které vyvstávají v epizodách logicky navazují na odpovědi v epizodách dalších a děj je skvěle rozkouskován. :)

26.7.2016 | 0:57:04
Phical

DOKONALOST!! Víc k tomu snad nejde říct.. Rozhodně nejlepší seriál sezóny! Famózní hudba, perfektní výkony dětských herců a neuvěřitelně poutavý děj! Nemůžu se dočkat další sezóny. Myslim, že si zanedlouho dám Stranger Things maraton a už u znělky si budu slintat do popcornu! :D

24.7.2016 | 19:31:23
honza03

Od seriálu jsem moc nečekal po shlédnutí traileru mě to moc nepřitahovalo, ale nakonec jsem si pustil první díl a seriál jsi mě naprosto dostal. Zkouknul jsem to za necelé dva dny, a musím říct že toto je snad nejdokonalejší seriál co jsem vyděl naprostá pecka, perfektní tajemná atmosféra mrazivá hudba, skvělí neokoukaní herci. Zasazení do osmdesátek je velmi povedené (rozbíjení dobového audia, plakáty filmů u kterých se tento seriál inspiroval) působí přirozeně. Netflix opět předvedl jaký směr je ten správný a těším se na další jeho seriály. Rozhodně nejlepší letošní novinka 99%.

24.7.2016 | 14:30:47
petrvl

super :)

24.7.2016 | 11:41:11
verky2811

pútavé, skvelo spracované, skvelé herecké výkony mladých aj starých predstaviteľov, skvelý príbeh…proste neuveriteľne skvelý strhujúci seriál 10/10 !

24.7.2016 | 11:36:12
Vojtaaaaa

SUPER (ale ne 8). Naprosto mě to překvapilo, vůbec nic jsem od toho nečekal a tím spíš se mi to nakonec líbilo ještě víc. Hrozně jsem si oblíbil šerifa Hoppera a obdivuji představitelku Eleven, má neskutečný talent a potenciál. Jediné co mě zklamalo byl otevřený konec – tak nějak jsem doufal že druhá série bude zcela jiný příběh a to se teď vylučuje. Každopádně dávám 12/10.

23.7.2016 | 22:05:12

Třetí série

Už jste viděli třetí řadu Stranger Things? Máme seznam všech odkazů

Už jste viděli třetí řadu Stranger Things? Máme seznam všech odkazů

To, že jsou Stranger Things nacpané odkazy na filmy z 80. let, víme už od první řady. Nové díly dál rozšiřují tento seznam. Seriál si především pro jeho skvělé postavy vychutnáte samozřejmě i bez znalosti těchto předloh. Odkazy tak můžete brát jako odměnu nebo inspiraci.

Reklama

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás