Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Shrnutí epizody Can You Reverse the Curse?

Shrnutí epizody Can You Reverse the Curse?

Chcete vědět, co se stalo v premiérové dvouepizodě série Ghost Island? Zajímá vás, jak se dařilo jednotlivým kmenům, kdo byl poslán na Ostrov duchů a kdo byl ze hry vyřazen? Na tyto otázky vám odpoví následující shrnutí.

4 0
4.3.2018

Článek čtete na vlastní nebezpečí, protože obsahuje spoilery z poslední epizody. Pokud jste epizodu ještě neviděli, tak dál nepokračujte.

V tomto článku si shrneme, co důležitého se stalo v premiérové epizodě třicáté šesté série Ghost Island s názvem Can You Reverse the Curse?, které je rozdělena na část 1 a část 2. Detailnější popis obou epizod najdete již nyní v jejich profilech. Pokud vás zajímá shrnutí z následující epizody, můžete si ho přečíst v tomto odkazu. Co nám tedy nová řada zatím přinesla?

Novinka

V této sérii se nachází nový ostrov, a to Ghost Island, tedy Ostrov duchů. Soutěžící jsou na něj posíláni po výzvě o imunitu, kdy vítězný kmen vybere jednoho člena poraženého kmene, který na ostrov pojede a tím se vyhne kmenové radě. Zde na tohoto hráče čekají různé relikvie z předešlých řad a navíc mají možnost získat zde nějakou výhodu do hry. Nejde však o obyčejné výhody, ale o ty, které byly v minulých sériích špatně zahrány, nebo nebyly zahrány vůbec.

Soutěž o odměnu 1:

Hned po příjezdu na soutěžící čekala výzva o odměnu. Z každého kmene se jí účastnili tři hráči – kmenem zvolený vůdce, který poté vybral jednoho člena na fyzickou část výzvy a jednoho na řešení skládačky.

 • Výzvu vyhrál kmen: Manolo (Brendan, Michael, Laurel)
 • Odměna: rendlík+mačeta+rýže (odměna pro oba kmeny), rybářské náčiní (díky zvratu ve výzvě tuto odměnu získaly oba kmeny), pomůcky na stavbu přístřešku, košík vajec, křesadlo

Soutěž o imunitu 1:

 • Imunitu vyhrál kmen: Naviti

Ostrov duchů 1:

 • Na ostrov duchů byl poslán Jacob Derwin.
 • Podařilo se mu zde získat Dědičnou imunitu, kterou v sérii Game Changers našla Sierra Dawn Thomas, která však neměla šanci ji použít.
 • Tuto dědičnou imunitu nechal Jacob poslat pro soutěžící Morgan Ricke.

Přehled hlasování 1:

Soutěžící: Brendan Donathan Gonzalez Jacob James Jenna Laurel Libby Michael Stephanie
Hlas: Gonzalez Gonzalez Donathan Gonzalez Gonzalez Gonzalez Gonzalez Gonzalez Gonzalez

Vyřazený soutěžící 1:

Zajímavost:

 • Domenick Abbate našel skrytý symbol imunity, který v dvacáté šesté sérii Caramoan vlastnila Andrea Boehlke. Ta ho bohužel nepoužila a kmen ji ze hry vyřadil.

Soutěž o imunitu a odměnu 2:

 • Imunitu vyhrál kmen: Naviti
 • Odměna zahrnovala polštáře, deky, židle a houpací síť.

Ostrov duchů 2:

 • Na ostrov duchů byl poslán Donathan Hurley.
 • Bohužel zde nedostal možnost něco najít.

Přehled hlasování 2:

Soutěžící: Brendan Donathan Jacob James Jenna Laurel Libby Michael Stephanie
Hlas: Jacob Michael Jacob Jacob Jacob James James Jacob

Vyřazený soutěžící:

Na hlasování ze všech odvysílaných dílů se můžete podívat v přehledu série, kde tuto sérii také můžete ohodnotit.

Foto: CBS

Jak se vám tato epizoda líbila? Bude vám ve hře chybět vyřazený soutěžící? Podělte se o své dojmy v komentářích a nezapomeňte vyřazené hráče ohodnotit.

Diskuze /1

MonisekB

Moc jsem nepochopila, proč vyhodili zrovna González (proč jí vůbec říkali příjmením?)… Ale Jacob mi byl celkem dost nesympatický, dost mi připomínal teplýho Coltona, takže s druhým hlasováním jsem celkem spokojená :-D Po prvním dvojdíle jsou mi zatím nejvíc sympatické Jenna a Libby… Ale uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, protože těch „nezajímavých a nesympatických“ jedinců je tam docela dost…

4.3.2018 | 23:08:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama