Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S36E02: Can You Reverse the Curse? (Part 2)

S36E02: Can You Reverse the Curse? (Part 2)

Čtvrtý až šestý den. Jeden kmen již ztratil jednoho člena, ale nepřestává bojovat. Někdo se vrací z Ostrova duchů, avšak brzo tam bude poslán další soutěžící, který se tak vyhne kmenové radě.

sk
28.2.2018
8 185 000
37 minut

Během třetí noci v kmeni Naviti se Domenick rozhodne jít hledat symbol imunity, protože se cítí v kmeni nejistě. Je proto nadšený, když se mu ji podaří najít schovanou ve kmeni stromu. Kvůli tmě si není Domenick schopen přečíst instrukce, proto s tím počká až na denní světlo. Když se tak stane, tak Domenick zjistí, že vlastní symbol imunity, který měla během série Caramoan Andrea Boehlke, ale nepoužila ho a byla tudíž vyřazená.

Později najde Morgan ve své tašce překvapení. Je to dědičná imunita, kterou jí poslal z Ostrova duchů Jacob. Je na ní napsané jeho jméno, takže ví, že je od něj. Po přečtení instrukcí se dozvídá, že ji může použít v případě, že je ve hře 13 nebo 6 lidí.

Na Ostrově duchů se zatím Jacob rozhodne vytvořit si falešný symbol imunity, který poté ukáže všem ve kmeni Malolo, protože si myslí, že ho to udrží v bezpečí na příští kmenové radě. Když se Jacob vrátí do tábora, tak všem povídá o Ostrově duchů a že tam obdržel symbol imunity a přísahá, že ho použije na příští kmenové radě. Brendan si však myslí, že je to falešný symbol a měli by příště vyřadit Jacoba. Stephanie ale uvažuje, zda by se jí Jacob nehodil v pozdější fázi hry.

Příští den u kmene Naviti se Domenick cítí víc sebevědomě. Domenick se rozhodne, že zkusí na svou stranu získat Chrise. Chris mu přizná, že si myslel, že se Domenick zaměří na něj. Domenick mu však řekne, že toto nechce udělat a že mu to někdy dokáže. Chris se ho na rovinu zeptá, zda našel symbol imunity, Domenick ale odpoví, že si myslí, že symbol imunity ještě nikdo nehledal. Aby mohli spolupracovat, tak Chris požaduje po Domenickovi upřímnost a tak si mohli navzájem věřit. Nicméně, Domenick si vytvoří falešný symbol imunity, ke kterému přidá vzkaz z jeho opravdového symbolu a ukáže ho Chrisovi. Chris však stále cítí z Domenicka nedůvěru a chce se proto co nejdříve zbavit Domenickova symbolu.

  • Popis výzvy o imunitu: Soutěžící musí ve vodě překonat několik překážek a na konci uvolnit pod vodou dva sety bójí. Poté hráči sesbírají bóje, a zbývající dva členové kmene budou tyto bóje házet do koše. První kmen, který naplní koš osmi bójemi, vyhrává imunitu a nemusí tak na kmenovou radu. Následně pošle tento kmen někoho na Ostrov duchů, a tím se dotyčný vyhne kmenové radě. Navíc se hraje také o odměnu, a to o pohodlí, které zahrnuje polštáře, deky, židle a houpací síť.

Naviti má jednoho člena navíc, takže se Angela soutěže neúčastní. Závod začíná celkem vyrovnaně. Když však musí James uvolnit pod vodou set bójí, tak Malolo začne velmi zaostávat. James se totiž nedokáže pod vodu ponořit. Donathan si myslí, že to taky nedokáže, ale Jeff a zbytek kmene ho povzbuzují, aby to zkusil. Nakonec to dokáže a konečně i oni můžou začít se střelbou do košů. Naviti však už skórovalo sedmi bójemi v koši a než Malolo vůbec může zaskórovat, tak se strefí Desiree osmou bójí do koše. Takže kmen Naviti opět vyhrál a na Ostrov duchů posílají Donathana.

Na Ostrově duchů Donathan rozbíjí jednu destičku, ve které je vzkaz, na němž stojí, že má pro dnešek smůlu a nemůže získat žádnou výhodu. Nemůže tedy nic získat, ale chce si dokázat, že zvládne přežít sám na ostrově. Nakonec se mu dokonce podaří rozdělat oheň.

Malolo se zatím vrací do tábora. James se všem omlouvá, že nebyl schopný se potopit. Brendan se s ostatními domlouvá, že dnes vyřadí Jacoba, ale napíšou i nějaké hlasy s Jamesovým jménem pro případ, že by Jacobova imunita byla opravdová. Michael a Stephanie se domluví, že musí zařídit, aby se Jacob necítil v ohrožení, takže se Stephanie rozhodne s ním navázat vztah a uklidnit ho. Stephanie se jde tedy projít s Jacobem a řekne mu, že by s ním ráda spolupracovala. Jacob s tím souhlasí a na dnešní radě by se zaměřil na Michaela, protože je fyzickou hrozbou. Aby se Stephanie upevnil své pouto, tak jí prozradí, že jeho symbol imunity je falešný. Řekne jí také o dědičné imunitě, kterou nechal poslat pro Morgan. Stephanie je ráda, že je jediným člověkem, který o tom ví, a nakonec uvažuje, zda by nebylo moudré si Jacoba ve hře nakonec nechat. Poradí se proto s Jennou, jestli by neměli hlasovat s Jacobem pro Micheala. Jenně se však tento nápad moc nelíbí, protože Jacobovi nevěří, ale zase věří Stepahnie. Jacob si jde promluvit s Laurel a Jamesem, že Stephanie navrhla, aby vyřadili Michaela. Laurel přiznala, že jsou to vždy silní a krásní, kteří ovládají hru. Uvažuje, zda nezačít spolupracovat s těma, co stojí vespod kmene. Brendan, Libby a Michael doufají, že Stephanie a Jenna budou hlasovat s nimi pro Jacoba a nepodrazí je. Michael se začíná cítit zranitelně a nechce, aby byl vyřazen kvůli Jacobovi.

Na kmenové radě James přiznává, že to, že jsou opět na kmenové radě je kvůli jeho slabému výkonu při soutěži. Jeff se ptá Jacoba na jeho dojmy z Ostrova duchů. Ten prozrazuje, že kmeni o všem pověděl a že tam získal symbol imunity. Nikdo jiný však zatím na Ostrově duchů nebyl, takže si nemůžou být jistí, že jim Jacob říká pravdu. Brendan a Michael přiznávají, že se cítí dnes zranitelně, ačkoliv jsou těmi nejsilnějšími v kmeni. Kmen hlasuje a když Jeff vyzývá, jestli má někdo symbol imunity, tak žádný symbol není použit. Michael získává jeden hlas, dva hlasy jsou pro Jamese a zbylé hlasy získává Jacob, který se tak stává druhým vyřazeným hráčem.

Shrnutí epizody

Odměna Imunita Ostrov duchů Vyřazený hráč
Naviti
Donathan
NÁLEZ: Žádný
Jacob
2. vyřazený
19/20
5–2–1
Den 6

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Upoutávka k sérii:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anMu

Díl super, vyřazený dement co si myslí jaký je superbrain když tam začne mávat s fake idol, žadný surprise. Když se ho pak kmen zeptal na to psaníčko co je k idolu tak jsem se smíchy popadal za břicho. Škoda ho rozhodně nebude :D.

9.3.2018 | 4:10:52
Lazaxter

To byl teda geniální plán. Jediný smysl by to mělo, že by to vytáhl až na radě, pokud by byl v ohrožení, ale vykecat, že je to fake..... Nepochopím, ale evidentně žádná škoda.

3.3.2018 | 11:24:07
Cocafull

Výborný první díl. Koncept Ghost Island se mi moc libí. Hlavně to, že tam dostávají pravé autentické předměty spjaté s historii Survivora. Pro mě jako skalního fanouška je to jako sen :) Škoda, že Gonzáles šla hned pryč, byla hned moje oblíbená. Hned se jim to vyloučení vymstilo, kdyby v té challenge byla, tak třeba vyhrají. A Jakob mě taky mrzí, byl to sympaťák a dali ho ven jen protože byl trošku jiný :/

2.3.2018 | 21:36:07
SaDiablo

Když je někdo až moc sebevědomej a myslí se, jakej je mastermind. :D Na začátku mě vždycky zaujmou spíš ti nesympatičtí lidi, ale když to vezmu z té druhé strany, tak mě celkem zajímají Donathan, Wendell, Desiree, Stephanie, Domenick.

1.3.2018 | 21:31:03

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama