The Americans (Takoví normální Američané)
88/100 - 61×

The Americans(Takoví normální Američané)

Příjemní manželé mají domek na předměstí, upravený trávník, děti, práci, americký přízvuk a americká jména. Nikdo, ani jejich děti, netuší, že jsou ve skutečnosti vzájemně cizími agenty KGB, kteří v USA v době studené války plní misi. A teď se do sousedství přistěhovala rodinka agenta FBI, mise se komplikují, spojky se mění a změnami prochází i samotná domácnost…

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FX | 50 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller

Studená válka se opět brzy vrátí

Studená válka se opět brzy vrátí

Už začátkem příštího měsíce se nám seriál The Americans vrátí se svou pátou řadou. Philip, Elizabeth i Paige budou čelit novým nebezpečím a strachu z prozrazení.

3 0
14.2.2017

Dočkáme se návratu našich oblíbených postav. Philip a Elizabeth budou stále pokračovat v nebezpečném špehování pro svou vlast. Jejich syn Henry bude sice nadále držen v nevědomosti, ale pomalu se stane nedílnou součástí příběhu. Více prostoru se dočká dcera Paige a její vztah se synem agenta FBI Stana Beemana, ale také její nový výcvik v dovednostech sovětského špiona. Kromě obvyklého strachu z prozrazení se Jenningsovi budou muset také potýkat s hrozícím útokem Spojených států na Sovětský svaz,

Američané putují do své předposlední série, Foto: FX

Do seriálu se ještě přidá postava Renee, kterou si zahraje Laurie Holden (The Walking Dead, The Shield). Ta se stane novým objektem Stanova zájmu. Renee je chlapských snem. Ráda sleduje sportovní přenosy, pije pivo nebo rybaří. Ale bude pro Stana skutečně ta pravá?
Obsazení ještě doplní Brett Tucker ( Mistresses, Neighbours, McLeod's Daughter­s), který ztvární Bena Stoberta, okouzlujícího, inteligentního a nadšeného vědce, jehož výzkum bude mnohem důležitější, než se na první pohled zdá.

Těšíte se na start nové řady? Podívejte se na první propagační videa.

Škola končí

Thumbnail Play icon


Utváření

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

téčko171

Paige is like „lol, fakin pussies“.

webmaster
15.2.2017 | 20:05:56
ScaryX

:D Po Elizabeth je taky jedním z mála důvodů, proč seriál sledovat ;-)

#3 téčko171
čestný člen redakce
16.2.2017 | 16:36:42
téčko171

#2 ScaryX: To je hodně subjektivní. Já na tom seriálu třeba těžko hledám z hlavy nějakou podstatnější chybu, nebo nedostatek.

#4 ScaryX
webmaster
16.2.2017 | 17:01:21
ScaryX

#3 téčko171: Koukám, že jsem se špatně vyjádřil. Pochopitelně to mělo být „jedním z mnoha“ ;-) Ostatně dalším důvodem je mimo jiné: „Je to sakra skvělý seriál, proč to hergot nesledovat?“

Každopádně mě tyhle teasery hodně baví. Vymýšlejí pro ně zajímavá provedení. Byť se většina omezuje hlavně na zobrazení symbolu srpu a kladiva.

čestný člen redakce
16.2.2017 | 21:27:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama