The Fast and the Furious (Rychle a zběsile) Filmy

Filmy

 • Rychle a zběsile: Hobbs & Shaw

  Rychle a zběsile: Hobbs & Shaw

  První spin-off hlavní série se zaměřuje na dobrodružství zdánlivě nesourodé dvojice Lukea Hobbse a Deckarda Shawa, která se ve snaze pomoci Deckardově sestře setká s mocným padouchem Brixtonem, černošským Supermanem.

  2019
 • Rychle a zběsile 8

  Rychle a zběsile 8

  Nebezpečná hackerka Cipher ovládne Doma Toretta a donutí jej bojovat proti rodině. Zbytek týmu musí spojit síly s Deckardem Shawem a jeho rodinou, aby donutil Doma zvrátit jeho osud.

  2017
 • Rychle a zběsile 7

  Rychle a zběsile 7

  Po zdánlivé smrti Owena Shawa přichází pro rodinu těžší sousto v podobě Owenova bratra Deckarda. Zvládnou si s ním poradit?

  2015
 • Rychle a zběsile 6

  Rychle a zběsile 6

  Luke Hobbs spojí síly s Domem a jeho rodinou, aby vypátral nebezpečný gang pod vedením geniálního zloducha Owena Shawa.

  2013
 • Rychle a zběsile 5

  Rychle a zběsile 5

  Celá rodina je v Rio de Janeiru, kde se potýkají s místním mafiánem, kterého se rozhodnou okrást. V sejfu má schovaných 100 milionů dolarů v hotovosti. Má to však jeden háček sejf je na policejní stanici. DSS se rozhodne nasadit na Toreta svého nejlepšího agenta. Hobbs se tedy vydává do Rio de Janeira.

  2011
 • Rychlí a zběsilí

  Rychlí a zběsilí

  Dominic Torreto se ukrývá v Dominikánské republice a Letty se v Los Anegeles zaplete do obchodu s drogami s jihoamerickým překupníkem Bragou, což Letty stojí život. Domminic se vrací do města, aby pomstil svou lásku, což ho opět svede dohromady s Brianem.

  2009
 • Rychle a zběsile: Tokijská jízda

  Rychle a zběsile: Tokijská jízda

  Naprostý outsider Sean Boswell se vyžívá v nelegálních automobilových závodech, což je pro něj cesta, jak utéct před realitou. Po posledním maléru se stěhuje do Tokia, kde má začít znovu. Záhy se seznámí s Hanem, který ho vezme do své party.

  2006
 • Rychle a zběsile 2

  Rychle a zběsile 2

  Brian O‘Conner odešel od policie a libuje si v nelegálních závodech. Po jednom ze závodů ho zatkne FBI a uzavře s ním dohodu, že jim má pomoc dostat Cartera Verone. Brian souhlasí a jde přemluvit svého kamaráda Romana Pearce, aby mu s jeho úkolem pomohl.

  2003
 • Rychle a zběsile

  Rychle a zběsile

  Brian O'Conor se snaží proniknout mezi pouliční závozníky, protože si policie myslí, že stojí za přepadeními kamionů s elektronikou. Vyzve tedy Dominica na závod, aby se dostal do jeho party, i když prohraje, tak se mu podaří získat si Domovu důvěru.

  2001

Aktuální film

Rychle a zběsile: Hobbs & Shaw

Originální název: Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
Premiéra: 2. srpna 2019 (USA), 1. srpna 2019 (ČR)
Režie: David Leitch
Scénář: Chris Morgan, Drew Pearce
Hudba: Tyler Bates
Hrají: Dwayne Johnson (Luke Hobbs), Jason Statham (Deckard Shaw), Vanessa Kirby (Hattie Shaw), Eiza González (Madam M), Idris Elba (Brixton), Helen Mirren (Queenie Shaw), Roman Reigns (Mateo Hobbs)

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás