The Fast and the Furious (Rychle a zběsile)
92/100 - 10×

The Fast and the Furious(Rychle a zběsile)

Populární série původně založená na pouličním závodění a všemožném tuningu, kterou roku 2001 začal úspěšný snímek v hlavních rolích s Vinem Dieselem a Paulem Walkerem se roku 2019 konečně rozrůstá o spin-off, díky čemuž rozjíždí vlastní propojený vesmír

USA | 2001
žánr
Akční, Dobrodružný, Sportovní
hrají
Vin Diesel (Dominic Toretto), Michelle Rodriguez (Letty Ortiz), Gal Gadot (Gisele), Dwayne Johnson (Luke Hobbs), Jason Statham (Deckard Shaw), Idris Elba (Brixton), Vanessa Kirby (Hattie Shaw), Eiza González (Madam M)

Filmy

 • Rychle a zběsile 10

  Rychle a zběsile 10

  Syn hlavního padoucha pátého dílu se vrací, aby se pomstil Domovi a celé jeho partě. Startuje velký boj napříč celým světem.

  2023
 • Rychle a zběsile 9

  Rychle a zběsile 9

  Dominic Toretto doufá, že si konečně bude moc užít rodinný život s Letty a synem Brianem. Jenomže svět čelí nové hrozbě, jejíž součástí je i Jakob, Domův bratr. Po smrti otce se tihle dva rozešli ve zlém a brzy se jejich cesty znovu zkříží. Jakobovi pomáhá hackerka Cipher a Domovi nezbývá nic jiného než dát dohromady znovu svou rodinu.

  2021
 • Rychle a zběsile: Hobbs & Shaw

  Rychle a zběsile: Hobbs & Shaw

  První spin-off hlavní série se zaměřuje na dobrodružství zdánlivě nesourodé dvojice Lukea Hobbse a Deckarda Shawa, která se ve snaze pomoci Deckardově sestře setká s mocným padouchem Brixtonem, černošským Supermanem.

  2019
 • Rychle a zběsile 8

  Rychle a zběsile 8

  Nebezpečná hackerka Cipher ovládne Doma Toretta a donutí jej bojovat proti rodině. Zbytek týmu musí spojit síly s Deckardem Shawem a jeho rodinou, aby donutil Doma zvrátit jeho osud.

  2017
 • Rychle a zběsile 7

  Rychle a zběsile 7

  Po zdánlivé smrti Owena Shawa přichází pro rodinu těžší sousto v podobě Owenova bratra Deckarda. Zvládnou si s ním poradit?

  2015
 • Rychle a zběsile 6

  Rychle a zběsile 6

  Luke Hobbs spojí síly s Domem a jeho rodinou, aby vypátral nebezpečný gang pod vedením geniálního zloducha Owena Shawa.

  2013
 • Rychle a zběsile 5

  Rychle a zběsile 5

  Celá rodina je v Rio de Janeiru, kde se potýkají s místním mafiánem, kterého se rozhodnou okrást. V sejfu má schovaných 100 milionů dolarů v hotovosti. Má to však jeden háček sejf je na policejní stanici. DSS se rozhodne nasadit na Toreta svého nejlepšího agenta. Hobbs se tedy vydává do Rio de Janeira.

  2011
 • Rychlí a zběsilí

  Rychlí a zběsilí

  Dominic Torreto se ukrývá v Dominikánské republice a Letty se v Los Anegeles zaplete do obchodu s drogami s jihoamerickým překupníkem Bragou, což Letty stojí život. Domminic se vrací do města, aby pomstil svou lásku, což ho opět svede dohromady s Brianem.

  2009
 • Rychle a zběsile: Tokijská jízda

  Rychle a zběsile: Tokijská jízda

  Naprostý outsider Sean Boswell se vyžívá v nelegálních automobilových závodech, což je pro něj cesta, jak utéct před realitou. Po posledním maléru se stěhuje do Tokia, kde má začít znovu. Záhy se seznámí s Hanem, který ho vezme do své party.

  2006
 • Rychle a zběsile 2

  Rychle a zběsile 2

  Brian O‘Conner odešel od policie a libuje si v nelegálních závodech. Po jednom ze závodů ho zatkne FBI a uzavře s ním dohodu, že jim má pomoc dostat Cartera Verone. Brian souhlasí a jde přemluvit svého kamaráda Romana Pearce, aby mu s jeho úkolem pomohl.

  2003
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktuální film

Rychle a zběsile 10

Originální název: Fast X
Premiéra: 18. května 2023 (ČR) 19. května 2023 (USA)
Režie: Louis Leterrier
Scénář: Justin Lin & Dan Mazeau
Hudba: Brian Tyler
Hrají: Vin Diesel (Dominic Toretto), Michelle Rodriguez (Letty Ortiz), Tyrese Gibson (Roman), Ludacris Parker), Jordana Brewster (Mia), Nathalie Emmanuel (Ramsey), Lucas Black (Sean Bosswell), Sung Kang (Han Lue), John Cena (Jacob Toretto), Jason Momoa (Dante) a další

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama