The Gilded Age (Pozlacený věk)
89/100 - 13×

The Gilded Age(Pozlacený věk)

Osmdesátá léta 19. století byla v New Yorku plná změn. Na vlastní kůži to pozná osiřelá mladá dívka Marian Brook, která se sem přestěhuje. Ta se totiž ocitne uprostřed zcela nového světa, ve kterém musí čelit jak svým tetám, tak i zámožné rodině Russellových.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | HBO | 55 minut
žánr
Drama, Historický
hrají
Christine Baranski (Agnes van Rhijnová), Cynthia Nixon (Ada Brooková), Carrie Coon (Bertha Russellová), Morgan Spector (George Russell), Denée Benton (Peggy Scottová), Louisa Jacobson (Marian Brooková), Taissa Farmiga (Gladys Russellová), Blake Ritson (Oscar Van Rhijn), Harry Richardson (Larry Russell), Thomas Cocquerel (Tom Raikes), Simon Jones (Bannister), Debra Monk (Armstrongová), Kristine Nielsen (Paní Bauerová), Taylor Richardson (Bridget), Ben Ahlers (Jack Trotter)

Bertha Russellová

Bertha Russellová

Bertha pochází z běžné střední třídy, vždycky ale chtěla patřit mezi bohaté a vyšší třídu. Proto dala na svůj instinkt a provdala se za George, syna z obchodní rodiny, který se ukázal být finančním géniem. Je odhodlaná využít své peníze k tomu, aby prorazila ve společnosti, která se brání změnám.

Sezóny 2
2022 -

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
m0rdred

Bertha je hodně ambiciózní, trochu sebestředná, ale i velmi slušná a realistická se zajímavou kombinací v rovnováze gracie a galance svého chování – jak ke své rodině, tak i služebnictvu, ale i hostům. Nenazval bych ji arogantní @fifakovaterka, spíš mi připadá jako hodně dravá, ambiciózní žena, která chce a ví čeho chce dosáhnout :) Ale současně se nesníží k nějaké podlosti.

1.1.2024 | 20:15:51
fifakovaterka

Zatím se mi nejvíce líbila v posledním díle. Jinak mi byla značně nesympatická a arogantní. Uvidíme, jak se její postava bude vyvíjet dál.

webmaster
23.3.2022 | 19:57:02

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů