The Good Fight (Dobrý boj)
93/100 - 16×

The Good Fight(Dobrý boj)

Seriál The Good Fight je spin-offem seriálu The Good Wife, který se začne odehrávat dvanáct měsíců po událostech v původním seriálu. Diane Lockhartová, partnerka jedné z nejvýznamnějších chicagských advokátních firem, se chystá odejít do zaslouženého důchodu. Její plány se rázem změní, když přijde o všechny své peníze kvůli pyramidovému investičnímu podvodu.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Právnický
hrají
Christine Baranski (Diane Lockhartová), Cush Jumbo (Lucca Quinnová), Rose Leslie (Maia Rindellová), Delroy Lindo (Adrian Boseman), Sarah Steele (Marissa Goldová), Justin Bartha (Colin Morrello), Erica Tazel (Barbara Kolstadová)


The Good Fight - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
magdu

Skvělý seriál. Už jsem u třetí série a nemá to chybu. Přibyly i krátké animáky vysvětlující některé US reálie. Dávám 5*. Doufám, že se zobrazí všechny.

22.3.2019 | 14:40:39
Alex02

Na tomto seriály nemožno nájsť nedostatok… Výborne vypointovaný, skvelo zahraný, od strihu cez hudbu až po kostýmy – tu funguje jednoducho všetko!

4.7.2017 | 19:44:37
moudnik

Důstojné pokračování The Good Wife. Napínavé, dramatické a pěkně zahrané od všech herců a hereček. Lucca se svým účesem „na krátko“ a nádhernou postavou je prostě k nakousnutí. Když vidím její úžasné oči, pohled z nich zašimrá až v zadní kapse u kalhot. Maia i Marissa jsou také úžasné.

10.4.2017 | 4:20:14

Titulky

Epizoda S04E07: The Gang Discovers Who Killed Jeffrey Epstein

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama