The Good Fight Popis

The Good Fight

The Good Fight

Seriál The Good Fight je spin-offem seriálu The Good Wife, který se začne odehrávat dvanáct měsíců po událostech v původním seriálu. Diane Lockhartová, partnerka jedné z nejvýznamnějších chicagských advokátních firem, se chystá odejít do zaslouženého důchodu. Její plány se rázem změní, když přijde o všechny své peníze kvůli pyramidovému investičnímu podvodu.


Maia Rindellová, kmotřenka Diane a dcera prominentních makléřů, právě složila zkoušky do advokátní komory a chystá se rozjet svoji právnickou kariéru, když se náhle musí vyrovnat s podvodem svých rodičů, kteří okradli miliony lidí v tzv. ponziho či pyramidovém podvodu.

Jak Diane, tak i Maia, najdou útočiště v do té doby čistě afroamerické firmě Adriana Bosmana, uznávaného advokáta z Chicaga. Obě právničky spolu s novými kolegy řeší komplikované případy ve všech oblastech práva.


The Good Fight je pilotním seriálem streamovací služby CBS All Access. Hlavními postavami seriálu jsou Christine Baranski jako Diane Lockhartová, Cush Jumbo jako Lucca Quinnová a Rose Leslie jako Maia Rindellová.

Thumbnail Play icon

Přečtěte si recenzi, ve které se dozvíte, co na novinku CBS říkají redaktoři Edny.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Alex02

Na tomto seriály nemožno nájsť nedostatok… Výborne vypointovaný, skvelo zahraný, od strihu cez hudbu až po kostýmy – tu funguje jednoducho všetko!

4.7.2017 | 19:44:37
moudnik

Důstojné pokračování The Good Wife. Napínavé, dramatické a pěkně zahrané od všech herců a hereček. Lucca se svým účesem „na krátko“ a nádhernou postavou je prostě k nakousnutí. Když vidím její úžasné oči, pohled z nich zašimrá až v zadní kapse u kalhot. Maia i Marissa jsou také úžasné.

10.4.2017 | 4:20:14

Titulky

Epizoda S02E03: Day 422

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejlepší okamžiky hlavních postav

Nejlepší okamžiky hlavních postav

Nejlepší okamžiky hlavních postav

Připomeňme si nejlepší okamžiky první série s komentářem tvůrců i hlavních postav. Kterou postavu máte nejraději?

Promo fotky ke druhé sérii

Promo fotky ke druhé sérii

Hlídejte si nás