The Good Fight (Dobrý boj)
93/100 - 16×

The Good Fight(Dobrý boj)

Seriál The Good Fight je spin-offem seriálu The Good Wife, který se začne odehrávat dvanáct měsíců po událostech v původním seriálu. Diane Lockhartová, partnerka jedné z nejvýznamnějších chicagských advokátních firem, se chystá odejít do zaslouženého důchodu. Její plány se rázem změní, když přijde o všechny své peníze kvůli pyramidovému investičnímu podvodu.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Právnický
hrají
Christine Baranski (Diane Lockhartová), Cush Jumbo (Lucca Quinnová), Rose Leslie (Maia Rindellová), Delroy Lindo (Adrian Boseman), Sarah Steele (Marissa Goldová), Justin Bartha (Colin Morrello), Erica Tazel (Barbara Kolstadová)


Postavy

 • Lucca Quinnová

  Lucca Quinnová

  Mladá právnička, vycházející hvězda, spolupracuje s Diane Lockhartovou a ostatními advokáty v Reddick, Boseman & Kolstadová. Jejím milencem se stává Colin Morrello, asistent státního zástupce. Lucca jde v případech tvrdě za svým cílem a nebojí se projevit svůj názor. Je velmi chytrá, avšak uzavřená vůči lidem a říká o sobě, že nemá žádné přátele.

  2017 -
 • Diane Lockhartová

  Diane Lockhartová

  Právnička, prominentní advokátka. Má liberální názory, je proti zbraním a násilí. Manželka balistického experta Kurta McVeighe. Po vypuknutí investičního skandálu je nucena vzdát se svých plánů na odchod do důchodu. Spolu s Maiou se připojí k firmě Adriana Bosemana.

 • Maia Rindellová

  Maia Rindellová

  Kmotřenka Diane, která začne pracovat s Diane poté, co je přijata do Komory. Zasáhne ji skandál jejího otce, podezřelého z velkého investičního podvodu. Maia tak musí nejen obstát v právní profesi, ale vyrovnat se i s nenávistí okolí, především s nenávistnými projevy na internetu. Žije se svou dlouholetou partnerkou Amy.

  2017 -
 • Adrian Boseman

  Adrian Boseman

  Právník, partner v jedné z nejúspěšnějších chicagských advokátek. Přivede Diane do své firmy poté, co vypukne investiční skandál. Adrian sebe označuje za mozek firmy a Barbaru za její srdce. Jde si tvrdě za svým cílem a chce z firmy udělat nejúspěšnější advokátku v zemi.

 • Colin Morrello

  Colin Morrello

  Asistent státního zástupce, často je v případech na druhé straně proti advokátům firmy Adriana Bosemana. Později se stane milencem Luccy Quinnové. Colin je bohatý a má před sebou zářnou budoucnost v politice.

 • Marissa Goldová

  Marissa Goldová

  Asistentka Diane Lockhartové, dcera politického manažera Elie Golda. Je velmi chytrá a snaží se pochytit nejrůznější triky od vyšetřovatele ve firmě a později se stát také vyšetřovatelkou. Je ukecaná a umí získat nejrůznější informace, vyzná se v moderních technologiích.

 • Barbara Kolstadová

  Barbara Kolstadová

  Partnerka ve firmě Reddick, Boseman & Kolstadová, do které se přesunou Diane a Maia po investičním skandálu. Barbara nikomu moc nevěří, jejím spojencem je Adrian, se kterým se často radí ohledně směřování firmy.

  2017 -

Titulky

Epizoda S04E07: The Gang Discovers Who Killed Jeffrey Epstein

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama