The Good Fight Postavy

Postavy

 • Lucca Quinnová

  Lucca Quinnová

  Mladá právnička, vycházející hvězda, spolupracuje s Diane Lockhartovou a ostatními advokáty v Reddick, Boseman & Kolstadová. Jejím milencem se stává Colin Morrello, asistent státního zástupce. Lucca jde v případech tvrdě za svým cílem a nebojí se projevit svůj názor. Je velmi chytrá, avšak uzavřená vůči lidem a říká o sobě, že nemá žádné přátele.

  2017 -
 • Diane Lockhartová

  Diane Lockhartová

  Právnička, prominentní advokátka. Má liberální názory, je proti zbraním a násilí. Manželka balistického experta Kurta McVeighe. Po vypuknutí investičního skandálu je nucena vzdát se svých plánů na odchod do důchodu. Spolu s Maiou se připojí k firmě Adriana Bosemana.

 • Maia Rindellová

  Maia Rindellová

  Kmotřenka Diane, která začne pracovat s Diane poté, co je přijata do Komory. Zasáhne ji skandál jejího otce, podezřelého z velkého investičního podvodu. Maia tak musí nejen obstát v právní profesi, ale vyrovnat se i s nenávistí okolí, především s nenávistnými projevy na internetu. Žije se svou dlouholetou partnerkou Amy.

  2017 -
 • Adrian Boseman

  Adrian Boseman

  Právník, partner v jedné z nejúspěšnějších chicagských advokátek. Přivede Diane do své firmy poté, co vypukne investiční skandál. Adrian sebe označuje za mozek firmy a Barbaru za její srdce. Jde si tvrdě za svým cílem a chce z firmy udělat nejúspěšnější advokátku v zemi.

 • Colin Morrello

  Colin Morrello

  Asistent státního zástupce, často je v případech na druhé straně proti advokátům firmy Adriana Bosemana. Později se stane milencem Luccy Quinnové. Colin je bohatý a má před sebou zářnou budoucnost v politice.

 • Marissa Goldová

  Marissa Goldová

  Asistentka Diane Lockhartové, dcera politického manažera Elie Golda. Je velmi chytrá a snaží se pochytit nejrůznější triky od vyšetřovatele ve firmě a později se stát také vyšetřovatelkou. Je ukecaná a umí získat nejrůznější informace, vyzná se v moderních technologiích.

 • Barbara Kolstadová

  Barbara Kolstadová

  Partnerka ve firmě Reddick, Boseman & Kolstadová, do které se přesunou Diane a Maia po investičním skandálu. Barbara nikomu moc nevěří, jejím spojencem je Adrian, se kterým se často radí ohledně směřování firmy.

  2017 -

Titulky

Epizoda S02E03: Day 422

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejlepší okamžiky hlavních postav

Nejlepší okamžiky hlavních postav

Nejlepší okamžiky hlavních postav

Připomeňme si nejlepší okamžiky první série s komentářem tvůrců i hlavních postav. Kterou postavu máte nejraději?

Promo fotky ke druhé sérii

Promo fotky ke druhé sérii

Hlídejte si nás