The Good Fight
93/100 - 8×

The Good Fight

Seriál The Good Fight je spin-offem seriálu The Good Wife, který se začne odehrávat dvanáct měsíců po událostech v původním seriálu. Diane Lockhartová, partnerka jedné z nejvýznamnějších chicagských advokátních firem, se chystá odejít do zaslouženého důchodu. Její plány se rázem změní, když přijde o všechny své peníze kvůli pyramidovému investičnímu podvodu.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 50 minut
hrají
Christine Baranski (Diane Lockhartová), Cush Jumbo (Lucca Quinnová), Rose Leslie (Maia Rindellová), Delroy Lindo (Adrian Boseman),


Seriál The Good Fight získal druhou sérii

Seriál The Good Fight získal druhou sérii

Krátce po odvysílání několika epizod první série na streamové službě CBS All Access bylo potvrzeno, že seriál dostal druhou sérii, která bude odvysílána na jaře roku 2018.


6 0
2.4.2017

Spin-off seriálu The Good Wife (Dobrá manželka), v jehož hlavní roli exceluje Christine Baranski jako Diane Lockhartová, je prvním seriálem CBS vyrobeným čistě pro svět internetu. Je potvrzeno, že první série, stejně jako druhá série, bude mít deset epizod.

(Tuhle partičku právníků uvidíme i za rok, foto: CBS)


Seriál je stejně jako jeho „mateřská loď“ dílem producentů Kingových a odehrává se rok po konci Dobré manželky, v době, kdy do firmy své kmotry Diane nastupuje mladá právnička Maia Rindellová. Zlom nastává ve chvíli, kdy Diane přijde o všechny své peníze kvůli finančnímu podvodu otce Maiy Rindellové. Obě právničky opouští stávající firmu a připojují se k do té doby čistě afroamerické advokátní kanceláři Reddick, Boseman & Kolstadová.

Že je první série úspěchem, bylo zřejmé již po pár odvysílaných epizodách. Jak sledovanost, v tomto případě určována spíše počtem odběratelů či jednotlivými shlédnutími, tak reakce kritiky, byla více než pozitivní. Co si o seriálu myslí Edňáci si můžete přečíst v této obsáhlé recenzi.

Budete sledovat i druhou sérii The Good Fight?

100%
0%
2 hlasů

Zdroj článku: Informace k obnovení seriálu pro druhou sérii.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!