The Grand Tour Pět nejlepších aut z druhé série The Grand Tour

Pět nejlepších aut z druhé série The Grand Tour

Pět nejlepších aut z druhé série The Grand Tour

Druhá série nám předvedla mnoho úžasných modelů, ve kterých by chtěla sedět i vaše babička. Světlé i tmavé stránky byly důkladně prozkoumány, a tak jsme vybrali pět nejlepších vozů z druhé sezóny.

4 0
17.6.2018

5. Ford GT

Na počátku druhé epizody byl uveden nový Ford GT, kterého řídil Clarkson. Nejenže jsme se dočkali krasojízdy Abbie Eaton, která s tímto drahouškem zajela na Eboladromu krásný čas, ale Clarkson nám ukázal, jak je Ford GT (ne)praktický na normálních silnicích. Hammond s Mayem se snažili Clarksona porazit v závodu veřejná doprava vs hlučný sporťák. A kdo vyhrál?

Thumbnail Play icon

4. Bugatti Chiron

Ve třetí epizodě si Clarkson vzal do rukou snad nejrychlejší auto na světě, dlouho očekávaného nástupce Bugatti Veyron, Bugatti Chiron. S výkonem skoro 1 500 koní dosahuje rychlosti 420 km/h. Nezapomeňte se podívat na Clarksonův podrobnější výklad.


Thumbnail Play icon

3. McLaren 720S

Máme tu druhé auto, které se povedlo zničit Hammondovi. Naštěstí nešlo o velkou nehodu, ale McLaren to vzdal kvůli šetrnému zacházení, tankování vodou. Žádným benzínem, ale vodou. 720S je v každém směru lepší než jeho bráška 650S, přestože na dráze zajely stejný čas. I Hammond si testovací jízdu pořádně vychvaloval a není se čemu divit.

Thumbnail Play icon

2. Lancia 037

Segment o Lancii se stal velmi oblíbeným, a proto si 037 získala tolik lásky během několika vteřin. Auto bylo navržené pro závody rallye ve skupině B. Bylo rychlé, nebezpečné a s Audi Quattros svádělo dlouhou epickou bitvu. Bitvu 2WD vs 4WD.

Thumbnail Play icon

1. Rimac Concept_One

Na první příčce se však drží elektrický supersport Rimac Concept_One. Právě tento miláček se svým výkonem překvapil natolik, že nás málem obral o Hammonda, který s tímto vozem havaroval ve Švýcarsku. Zde je alespoň jasný důkaz toho, že Rimac nespí na vavřínech a své auta neustále vylepšuje.

Thumbnail Play icon

Souhlasíte s naším výběrem? Které auto si vás získalo během sledování druhé sezóny?

Diskuze /1

Foiclech

Místo Fordu bych spíše dal Lambo Huracan performante, možná i meďoura gtr, jinak super výběr.

17.6.2018 | 19:52:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E01: The Grand Tour Presents: Seamen

cz100%
DOKONČENO


Překlad: Top Gear Translation Team
Titulky sedí na verzi The Grand Tour:

  • NTb

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte The Grand Tour

The Grand Tour: Seamen

Thumbnail Play icon

Reklama

To nejlepší z druhé řady

Druhá série nám předvedla mnoho úžasných modelů, ve kterých by chtěla sedět i vaše babička. Světlé i tmavé stránky byly důkladně prozkoumány, a tak jsme vybrali pět nejlepších vozů.

Reklama

Na slovíčko s moderátorem

Narozeniny

Hlídejte si nás