The Grand Tour
98/100 - 67×

The Grand Tour

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se po odchodu z BBC přestěhovali na Amazon, kde pokračuje jejich Velká jízda, kde se věnují autům a všemu, co s auty souvisí.

VB | 2016 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 60 minut


Richard Hammond skončil při natáčení druhé řady v nemocnici

Richard Hammond skončil při natáčení druhé řady v nemocnici

Během právě probíhajícího natáčení druhé řady The Grand Tour se Richard Hammond zranil a skončil v nemocnici.


1 6
11.6.2017

Zlákáním tria z Top Gearu do svých řad bylo asi to nejlepší, co se zatím Amazon Prime povedlo. Sledovanost ve Velké Británii měla údajně klesnout o polovinu diváků. Ale Amazonu nejde jen o diváky ve Velké Británii. Tohle trio je známé po celém světě, takže není divu, že The Grand Tour trhá Amazonu rekordy ve sledovanosti.

O druhé řadě bylo tedy rozhodnuto velmi brzy. Právě druhá řada se teď natáčení a v jedné epizodě si Richard Hammond vezme na projížďku chorvatský elektromobil Rimac Concept One. Během natáčení došlo k nehodě, ze které Richard Hammond vyvázl jen s drobnými poraněními. Příčina nehody zatím zůstává neznámá.


Pokud se podíváte na trosky vozu, budete zcela jistě překvapení, že to odneslo jen Hammondovo levé koleno. Zatímco vůz za 800 tisíc euro shořel na popel.

Nestačí než popřát Hammondovi brzké uzdravení a brzký návrat zpět k natáčení.

Diskuze /6

Yanek

Zrovna nedávno jsem to někomu (marně) tloukl do hlavy. Koupit si elektroauto znamená sedět na čtyřmetrákový bombě. Ty baterky jsou totož choulostivý na dvě věci: na mechanický poškození a chybu při nabíjení. Takže když hodíte Teslu přes boudu, je to tak padesát na badesát, jestli z toho stačíte vylézt. Pokud by nějakej ekopošuk dělal, že neví o čem mluvim, stačí zkusit nabít starší baterku do smartfounu a kuchnout do ní nožem, nebo bacit kladivem. Ale nedělejte to na ničem hořlavym, je to plamen jak z autogenu. Ostatně, na YT je hafo těhle videí. Prostě neexistuje lepší úložiště energie, než je tekutej uhlovodík. A se zvyšováním kapacity baterek to bude horší a horší.

#2 Sejdon #3 A_V #5 Hzjena
11.6.2017 | 22:09:44
Sejdon

#1 Yanek: Tak zrovna Tesly patří k nejbezpečnějším autům vůbec, protože velmi dbají na bezpečné uložení baterií. U tohle supersportu, ale věřím, že bezpečnost byla až na druhém místě a hlavně se snažili snížit váhu na minimum. U běžných elektromobilů jsou priority jinde.

11.6.2017 | 22:24:49
A_V

#1 Yanek: Tak jestli při běžné jízdě převrátíš auto tak bys hlavně neměl mít řidičák ;)

12.6.2017 | 10:19:27
agent thompson

o to nejde potkáš blbce co ti nedá přednost a garantuju ti že při správném zásahu vyhoří i tesla

12.6.2017 | 12:36:36
Hzjena

#1 Yanek: Hlavně jestli chce nejmenovaný Yanek srovnávat běžné řízení vozidla vs. Hammodovi racingové výstřeli, nebo tekuté, fosilní palivo vs. baterie při automobilové nehodě v hořlavosti…,,Tak to spadni do reality!"

#6 Yanek
14.6.2017 | 1:27:03
Yanek

#5 Hzjena: že se tak ptám… Ty určitě znáš nějakej jinej způsob, jak zohlednit zároveň bezpečnost a kapacitu provozu, že jo? Paráda, sem s nim. Nobelovka čeká.

18.6.2017 | 13:42:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!