The Leftovers (Pozůstalí) Postavy

Postavy

 • Kevin Garvey

  Kevin Garvey

  Šéf policie, manžel a otec dvou dětí, který se snaží v tomto novém světě udržet alespoň zdání normálnosti a najít způsob, jak žít dál.

  Sezóny 3
  2014 - 2017
 • Nora Durstová

  Nora Durstová

  Nora je jednou z obyvatelek Mapletonu. Je jedna z těch, které Náhlé vytržení postihlo nejvíc. Je to manželka a matka, která najednou není ani jedním.

  Sezóny 3
  2014 - 2017
 • Matt Jamison

  Matt Jamison

  Matt Jamison je bývalý reverend a současný redaktor bulvárních novin, které sám vydává. Je bratrem Nory Durstové a pilířem komunity.

  Sezóny 3
  2014 - 2017
 • Patti Levin

  Patti Levin

  Patti Levin je vůdkyně místní pobočky Viny přeživších, která komplikuje a otravuje život všem obyvatelům Mapletonu. Je to žena, kterou nechcete mít za nepřítele.

  Sezóny 2
  2014 - 2016
 • Laurie Garveyová

  Laurie Garveyová

  Laurie je ženou policisty Kevina Garveye a matkou Toma a Jill, která nechá celý svůj život za sebou, aby se přidala k záhadnému kultu, Vině přeživších.

  Sezóny 3
  2014 - 2017

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál The Leftovers ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Co je cílem Leftovers?

To krásně shrnul Damon Lindelof

Tenhle seriál není pro každého. Někteří lidé ho budou milovat a jiní ho mít rádi nebudou, ale chceme, aby všichni něco cítili.

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Titulky

Titulky k seriálu pro vás překládali Danyssimo a Milenka

Stáhnout je můžete v profilech jednotlivých epizod nebo v rubrice Titulky