The Leftovers (Pozůstalí)
85/100 - 99×

The Leftovers(Pozůstalí)

Když dvě procenta světové populace náhle bez vysvětlení zmizí, svět se snaží přijít na to, co s tím má dělat. O tři roky později se odehrává děj seriálu The Leftovers a přináší příběhy lidí, kteří se přes toto nevysvětlitelné zmizení nedokázali přenést.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Justin Theroux (Kevin Garvey), Carrie Coon (Nora Durst), Amy Brenneman (Laurie Garvey), Christopher Eccleston (Matt Jamison), Ann Dowd (Patti Levin)

Matt Jamison

Matt Jamison

Matt Jamison je bývalý reverend a současný redaktor bulvárních novin, které sám vydává. Je bratrem Nory Durstové a pilířem komunity.

Sezóny 3
2014 - 2017

Reverend Matt Jamison je episkopální kněz a redaktor bulvárního plátku plného pravd / pomluv o těch, kteří zmizeli při Náhlém vytržení, který sám vydává. Matt tvrdí, že ví, co přesně Náhlé vytržení bylo. Pravda ale je, že nechápe, proč on nebyl vybrán a nepatřil mezi ty, kdo zmizeli. Ve druhé řadě se Matt stává duchovním vůdcem v Miracle, kde často mluví o tom, jak zázračnost tohoto města ovlivnila i jeho život.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Zvlastni postava.

29.9.2018 | 19:37:15

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál The Leftovers ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Co je cílem Leftovers?

To krásně shrnul Damon Lindelof

Tenhle seriál není pro každého. Někteří lidé ho budou milovat a jiní ho mít rádi nebudou, ale chceme, aby všichni něco cítili.

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Titulky

Titulky k seriálu pro vás překládali Danyssimo a Milenka

Stáhnout je můžete v profilech jednotlivých epizod nebo v rubrice Titulky

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama