The Lord of the Rings: The Rings of Power (Pán prstenů: Prsteny moci)
69/100 - 140×

The Lord of the Rings: The Rings of Power(Pán prstenů: Prsteny moci)

Legendární dílo otce fantasy J.R.R. Tolkiena se díky rekordnímu prodeji práv Amazonu vrací, tentokráte však místo velkého plátna poběží na televizních obrazovkách.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Morfydd Clark (Galadriel), Robert Aramayo (Elrond), Charles Edwards (Celebrimbor), Benjamin Walker (Gil-galad), Ismael Cruz Córdova (Arondir), Nazanin Boniadi (Bronwyn), Peter Mullan (Dúrin III.), Lenny Henry (Sadok Pelíšek), Owain Arthur (Dúrin IV.), Sophia Nomvete (Disa), Charlie Vickers (Halbrand), Will Fletcher (Finrod), Markella Kavenagh (Nori Brandonožková), Dylan Smith (Largo Brandonožka), Cynthia Addai-Robinson (Míriel)

S01E06: Udûn

S01E06: Udûn

Adar a jeho armáda táhnou na Ostirith.

sk
30.9.2022
1 hodina 10 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
gandalf šedý

:)

24.10.2022 | 12:32:55
Lucie.8

Asi po týdnu mi došlo, že v tomhle díle (kdyžtak mě opravte) vůbec nebyla ta linka s Chluponohy a taky mi tam vůbec nechyběla.

webmaster
10.10.2022 | 13:02:55
nereknu4f7

Je to takový nemastný-neslaný…

7.10.2022 | 0:05:41
RagnarokCzD

Já nevim … ty prostřihy mezi vesnicí uprostřed noci a loděma za svítání byly trochu divný … máme to chápat tak, že Númenorský koně běželi v plnym trisku několik HODIN bez zastávky? Jesli jo, tak to klobouk dolů že se po příjezdu do vesnice hromadně nezhroutili mrtví k zemi. :-/

Jako asi takhle všechno to vypadalo skvěle a efekty byly na jedničku … ale kurňik ani děcku co mělo čtyřku z Fyziky v pátý třídě základní školy by nic z toho co jsme viděli nedávalo smysl, protože takhle ty věci prostě nefungujou! :-/ Copak je takovej problém u toho psaní scénářů TROCHU myslet? :-/

Asi nejvíc mě naštval Halbrand teleportující se nějakou záhadou před záporáka, aby jeho koni podrazil nohy …

Nevim no, mě už ten vizuál asi nestačí … dokážu vypnout mozek tak na půl, ale víc ne. :-/

6.10.2022 | 14:36:31
Samuel-El

Čo som zatiaľ naučil sledovaním seriálu. Genetika neexistuje, lebo je to fantasy. Čierny pigment nevzniká vplyvom slnka, pretože je to fantasy. Stredozem má rôzne plynutie času na rôznych úsekoch, lebo je to fantasy. Stred kotliny je vynikajúce miesto na boj, pretože podľa fantasy to dáva značnú výhodu. Škreti horia na slnku, len keď chcú alebo keď im to vyhovuje, pretože je to fantasy. Na výbuch sopky netreba tlak vznikajúci pod zemnou, ale len vodu, ktorá sa svojou cestou znásobuje, pretože je to fantasy. Pyroklastický prúd, ktorého rýchlosť vie byť až 700 km/h a dosahuje teplotu skoro 1000°C a podľa seriálu spáli celú zem a domy, nie je až taký horúci, pretože Galadriel to prežije. Ale samozrejme je to Fantasy, takže to nemusí mať logiku. 20% dávam, lebo tu chýbajú lietajúce autá.

5.10.2022 | 13:49:57
luculi

W4S3K: O tom kam jeli jsem diskutovala s dalšími lidmi. Taky mi to nedošlo… Ale Galadriel z toho symbolu přece na mapě v knihovně našla přesné místo…

4.10.2022 | 20:51:33
Ryorka

to nechceš, fakt ne. všechno špatně. I kdybych odstranila spojitost s Tolkienem, kdybych předpokládala jen prostě obyčejné fantasy, tak je to pořád předražená srajda s otřesnou režií, scénářem, herci, umělohmotnými kostýmy, elfy z Barber shopu (ale každej dostal předem kopačku mezi oči), „hobity“ z výprodeje. Je to bez duše, bez smyslu. A pro ty, co tu zmiňují několikrát již i dříve Xenu a Herkulese, tak vážení, to jsou pecky oproti tomuhle, protože tam ty díly byly aspoň o něčem a aspoň tam byli sypatičtí herci.

4.10.2022 | 15:29:40
THE DALEK

WinterIsComing : Upustit z nároků? není to lotr? Dobře Když dáš 5 hvězd znamená to že je to best co jsi viděl. Opravdu to řadíš na vrchol, ke věcem které si opravdu 5hvězd zaslouží? Nebo jen hodnotíš každou věc s individuálním přístupem ( v takovém případě hodnocení nemá cenu!)

Otřesná režie, scénář, editace, herecké výkony, tempo. Nemluvě o strašných kostýmech a rekvizitách. Nakopírovaní lidé v davu … Je to jako kostýmová hra, bitva horší než co jsem viděl na podiu v divadle. Je to celkově trapné.

Ale abych byl fér, měli na jednu epizodu pouze 60 milionů dolarů… ;-)

4.10.2022 | 13:27:04
ender666

sluníčkové, trapné a směšné.. až na Galadriel většinou hrozní herci a stupidní zpomalovačky… od­pad.

4.10.2022 | 0:01:45
WinterIsComing

Já nevím co by kdo chtěl…chápu, že ne každému je to po chuti, ale za mě výborný díl, možná by člověk trochu měl upustit z nároků, tohle není LOTR

3.10.2022 | 15:59:52

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama