The Lord of the Rings (Pán prstenů)
0/100 - 0×

The Lord of the Rings(Pán prstenů)

Legendární dílo otce fantasy J.R.R. Tolkiena se díky rekordnímu prodeji práv Amazonu vrací, tentokráte však místo velkého plátna poběží na televizních obrazovkách.

USA | 2021 | V přípravě
vysílání
Amazon
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy


V novém seriálu uvidíme i Elronda a Saurona

V novém seriálu uvidíme i Elronda a Saurona

Chystaný seriál na motivy Tolkienova díla nabídne řadu nových postav, které však doplní i slavné charaktery ze spisovatelových děl. Vedle Paní Galadriel se tak ukáží minimálně Temný pán a Vládce Roklinky.

30 0
1.8.2020

Nejnovější seriál na motivy děl J.R.R. Tolkiena se zaměří na příběhy z dob Druhého věku a patrně se dočkáme i pádu Númenoru, který zinscenoval Temný pán Sauron, bývalý služebník Morgothův. Právě tato postava, personifikace Zla v nejslavnějším Tolkienově díle The Lord of the Rings, byla aktuálně potvrzena pro první řadu, prozatím však nevíme, zda bude přímo hlavním padouchem. Již dříve tvůrci v čele s J.A. Bayonou (Jurassic World: Fallen Kingdom) avizovali, že zloduchem první série bude jistý Oren v podání herce Josepha Mawlea (Game of Thrones), je však možné, že právě tato postava bude plnit Sauronovu vůli a my se Šalebníka dočkáme coby Zla v pozadí.

V seriálu uvidíme i několik známých postav. Foto: New Line Cinema


Vedle Saurona se pak v seriálu hlavní hrdinové Tyra (Markella Karvenagh) a Beldor (Robert Aramayo) potkají i se slavnými elfskými vládci. Vládkyně Lóthlorienu Paní Galadriel, jež patří mezi nejmocnější postavy celé Středozemě, si střihne v seriálu menší avšak důležitou roli a na filmové výkony Cate Blanchett naváže herečka Morfydd Clark (Dracula). Vedle Galadriel pak uvidíme v seriálu i Elronda Půlelfa, vládce Roklinky. Tohoto elfa si ve filmech zahrál Hugo Weaving a podobně jako v Sauronově případě jeho nového hereckého představitele prozatím neznáme. Výskyt všech tří těchto slavných postav každopádně zvyšuje očekávání, proto doufejme, že je Amazon zvládne dobře.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama