The Lost Symbol
73/100 - 15×

The Lost Symbol(Dan Brown's The Lost Symbol)

Seriál na motivy mezinárodního bestselleru Ztracený Symbol od Dana Browna se zaměřuje na dobrodružství mladého symbologa z Harvardu, Roberta Langdona, který musí vyřešit smrtící hádanky, aby zachránil svého uneseného mentora a překazil mrazivé světové spiknutí.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Peacock | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Ashley Zukerman (Robert Langdon), Eddie Izzard (Peter Solomon), Valorie Curry (Katherine Solomonová), Beau Knapp (Malach), Rick Gonzalez (Alfonso Nuñez), Sumalee Montano (Inoue Sató), Sammi Rotibi (Adamu), Greg Bryk (Ellison Blake), Raoul Bhaneja (Nicholas Bastin), Tyrone Benskin (Waren Bellamy), Keenan Jolliff (Zachary Solomon), Laura de Carteret (Isabel Solomonová), Steve Cumyn (Jonathan Knopp), Mark Gibbon (Samyaza)

Peter Solomon

Peter Solomon

Mistr zednář a mentor Roberta Langdona.

Sezóny 1
2021 - 2021

Peter Solomon je mistr zednář 33. stupně a člen tajného společenstva uvnitř Zednářů, Leviathan. Je také tajemník Smithonova institutu. S manželkou Isabel mají dceru Katherine, která stejně jako on ráda zkoumá nemožné, a syna Zacharyho, který nikdy nedokázal pochopit otcovy a sestřiny záliby a raději z něho byl bohatý floutek užívající si života, což se mu nakonec nevyplatilo.

Na začátku seriálu je Peter unesen tajemným Malachem, který mu uřízne ruku, kterou pošle Peterovi svěřenci, Robertu Langdonovi. Petera ale nezabije, protože ho stále potřebuje. Peterovi se později podaří utéct a přidává se k Robertovi a Katherine, kteří hledají Ztracený symbol.

(Foto: Peacock)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Upoutávka k seriálu

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Původní filmy

Podívejte se na profily původních filmů s Tomem Hanksem a ohodnoťte je:
The Da Vinci Code
Angels & Demons
Inferno

Sociální odkazy

Filtr seriálů
Reklama