The Lost Symbol
73/100 - 15×

The Lost Symbol(Dan Brown's The Lost Symbol)

Seriál na motivy mezinárodního bestselleru Ztracený Symbol od Dana Browna se zaměřuje na dobrodružství mladého symbologa z Harvardu, Roberta Langdona, který musí vyřešit smrtící hádanky, aby zachránil svého uneseného mentora a překazil mrazivé světové spiknutí.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Peacock | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Ashley Zukerman (Robert Langdon), Eddie Izzard (Peter Solomon), Valorie Curry (Katherine Solomonová), Beau Knapp (Malach), Rick Gonzalez (Alfonso Nuñez), Sumalee Montano (Inoue Sató), Sammi Rotibi (Adamu), Greg Bryk (Ellison Blake), Raoul Bhaneja (Nicholas Bastin), Tyrone Benskin (Waren Bellamy), Keenan Jolliff (Zachary Solomon), Laura de Carteret (Isabel Solomonová), Steve Cumyn (Jonathan Knopp), Mark Gibbon (Samyaza)

Samyaza

Samyaza

Svalnatý vůdce vězňů v tureckém vězení se záhadnými schopnostmi.

Sezóny 1
2021 - 2021

Samyaza byl vůdcem vězňů v tureckém vězení, kam byl zavřen Zachary Solomon. Snažil se Zacharyho přivést na správnou cestu a ukázal mu tajemství, které se skrývá v mystice. Samyaza dokáže pomocí správného dýchání uzdravit své tělo a může vyléčit i ostatní. Poté co se k němu Zachary přidal uspořádal ve vězení vzporu, která pomohla Zacharymu utéct. Samyaza se v průběhu dalších let dostal do gulagu v Rusku. Člen Leviathanu, Jonathan Knopp, ho pomocí svých konexí nechal přivést do USA, aby mu Samyaza pomohl zabít Malacha. Samyaza ho ale zradil, což mu nepomohlo, protože Malach aka Zachary byl už svým pánem a se Samyazou se znovu nechtěl spojit. Což vyústilo ve finální boj, za který Samyaza zaplatil svým životem.

(Samyaza byl pro Zacharyho ve vězení guru, Foto: Peacock)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Upoutávka k seriálu

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Původní filmy

Podívejte se na profily původních filmů s Tomem Hanksem a ohodnoťte je:
The Da Vinci Code
Angels & Demons
Inferno

Sociální odkazy

Filtr seriálů
Reklama