The Lost Symbol
73/100 - 15×

The Lost Symbol(Dan Brown's The Lost Symbol)

Seriál na motivy mezinárodního bestselleru Ztracený Symbol od Dana Browna se zaměřuje na dobrodružství mladého symbologa z Harvardu, Roberta Langdona, který musí vyřešit smrtící hádanky, aby zachránil svého uneseného mentora a překazil mrazivé světové spiknutí.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Peacock | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Ashley Zukerman (Robert Langdon), Eddie Izzard (Peter Solomon), Valorie Curry (Katherine Solomonová), Beau Knapp (Malach), Rick Gonzalez (Alfonso Nuñez), Sumalee Montano (Inoue Sató), Sammi Rotibi (Adamu), Greg Bryk (Ellison Blake), Raoul Bhaneja (Nicholas Bastin), Tyrone Benskin (Waren Bellamy), Keenan Jolliff (Zachary Solomon), Laura de Carteret (Isabel Solomonová), Steve Cumyn (Jonathan Knopp), Mark Gibbon (Samyaza)

Isabel Solomonová

Isabel Solomonová

Matka Katherine a Zacharyho. Bývalá manželka Petera.

Sezóny 1
2021 - 2021

Isabel Solomonová je matka Katherine a Zacharyho, které má s mistrem zednářem Peterem Solomonem. Isabel má mentální problémy. Potřebuje všechno vidět idylicky a nedokáže se potýkat s nepříjemnostmi. Nepřenesla přes srdce, když se Peter rozhodl nepomoct Zacharymu, když byl držen v nepřívětivém vězení v Turecku. Rodina pak dostala zprávu, že Zachary při povstání zemřel. To bylo na Isabel moc a od Petera odešla. Bylo odhaleno, že jí jako jediné dal poté Zachary (nyní jako Malach) vědět, že je naživu. Isabel mu poskytovala peníze na vše, co potřeboval a naivně si myslela, že hledá novou cestu, jak žít. Poté co jí Katherine s Robertem Langdonem řekli, že Malach jde k získání svého vytouženého cíle přes „mrtvoly“, rozhodla se jim pomoc. Malach jí následně zabil (zbavil utrpení).

Foto: Peacock

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S01E10: Resonance

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá @Kratos91.

Reklama

Upoutávka k seriálu

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Původní filmy

Podívejte se na profily původních filmů s Tomem Hanksem a ohodnoťte je:
The Da Vinci Code
Angels & Demons
Inferno

Sociální odkazy

Filtr seriálů








Reklama