The Lost Symbol
73/100 - 15×

The Lost Symbol(Dan Brown's The Lost Symbol)

Seriál na motivy mezinárodního bestselleru Ztracený Symbol od Dana Browna se zaměřuje na dobrodružství mladého symbologa z Harvardu, Roberta Langdona, který musí vyřešit smrtící hádanky, aby zachránil svého uneseného mentora a překazil mrazivé světové spiknutí.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Peacock | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Ashley Zukerman (Robert Langdon), Eddie Izzard (Peter Solomon), Valorie Curry (Katherine Solomonová), Beau Knapp (Malach), Rick Gonzalez (Alfonso Nuñez), Sumalee Montano (Inoue Sató), Sammi Rotibi (Adamu), Greg Bryk (Ellison Blake), Raoul Bhaneja (Nicholas Bastin), Tyrone Benskin (Waren Bellamy), Keenan Jolliff (Zachary Solomon), Laura de Carteret (Isabel Solomonová), Steve Cumyn (Jonathan Knopp), Mark Gibbon (Samyaza)

Robert Langdon

Robert Langdon

Mladý učitel symbologie na Harvardu.

Sezóny 1
2021 - 2021

Robert Langdon je učitel symbologie na Harvardu. Před událostmi z filmu Šifry mistra Leonarda ale zažil už nejedno dobrodružství. Jedno z nich nás čeká i v tomto seriálu, když ho ještě jako mladého člověka naláká záhadná postava do Smithsonova institutu v Kapitolu. Tam nalezne useknutou ruku jeho mentora Petera Solomona. Tajemný vražedný Malach po něm žádá, aby nalezl cestu ke Ztracenému symbolu, místu, kde se nachází starověký portál, který mu přinese božskou moudrost. Tak začíná strastiplná cesta k jeho nalezení a k vysvobození Petera. Jeho cesty se protnou s bývalou přítelkyní Katherine Solomonovou, která stejně jako on chce zachránit svého otce, se strážníkem Kapitolu, Alfonso Nuñezem, ze kterého se vyklube neočekávaný spojenec; a s agentkou CIA, Inoue Sató, která má své vlastní úmysly a důvody, proč se na stejnou cestu vydává.

(Foto: Peacock)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Upoutávka k seriálu

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Původní filmy

Podívejte se na profily původních filmů s Tomem Hanksem a ohodnoťte je:
The Da Vinci Code
Angels & Demons
Inferno

Sociální odkazy

Filtr seriálů
Reklama