The Marvelous Mrs. Maisel (Úžasná paní Maiselová)
95/100 - 46×

The Marvelous Mrs. Maisel(Úžasná paní Maiselová)

Midge Maiselová má všechno, co kdy chtěla, ale nečekaná událost způsobí, že musí začít od znovu. Díky svému skrytému talentu se jí podaří prorazit v komediálních klubech Greenwich Village.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Amazon | 53 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
Rachel Brosnahan (Midge Maisel), Alex Borstein (Susie Myerson), Michael Zegen (Joel Maisel), Tony Shalhoub (Abe Weissman), Marin Hinkle (Rose Weissman), Kevin Pollak (Moishe Maisel), Caroline Aaron (Shirley Maisel), Jane Lynch (Sophie Lennon), Luke Kirby (Lenny Bruce), Zachary Levi (Benjamin Ettenberg), LeRoy McClain (Shy Baldwin), Stephanie Hsu (Mei Lin)

Upoutávka na pátou sezónu odhaluje, že Midgein vzestup k úspěchu nebude snadný

Upoutávka na pátou sezónu odhaluje, že Midgein vzestup k úspěchu nebude snadný

Týden před návratem páté a poslední série seriálu The Marvelous Mrs. Maisel tu pro vás máme zbrusu nový trailer, který divákům přibližuje, co mohou očekávat od příběhu Midge, která se ocitne na pokraji všeho, o čem kdy snila.

3 0
7.4.2023

Upoutávka na pátou sérii navazuje přesně tam, kde věci skončily ve finále čtvrté série, v němž Midge prozřela, když se plahočila New Yorkem ve sněhové bouři. Zjevení samozřejmě spočívalo v tom, že konečně dosáhla bodu, kdy je připravena plně se proslavit – díky dobře umístěnému billboardu pro The Gordon Ford Show. Když se loni v dubnu objevila zpráva, že se Reid Scott vrací v roli Gordona Forda, bylo dost snadné odhadnout, že v závěrečné sezóně bude hrát větší roli.

Foto: Prime Video

Trailer také ukazuje Midge, jak se potká se svou náhodnou známostí z parku ze 4. série, který byl známý pouze jako Hezoun (Milo Ventimiglia) během jejich krátkého románku, který se rozpadl, když Midge zjistila, že je „druhou ženou“ jeho manželství. Loni v květnu bylo odhaleno, že Ventimiglia se v závěrečné sezóně vrátí v „rozsáhlejší“ podobě.

Od své premiéry v roce 2017 posbíral seriál dvacet cen Primetime Emmy, šest cen Critics Choice Awards, čtyři ceny Screen Actors Guild Awards a tři Zlaté glóby – to je jen několik z mnoha ocenění, která seriál získal. Což dává smysl, uvážíme-li, že seriál pochází od dynamické dvojice Amy Sherman-Palladino a Daniela Palladina, kteří dali světu také Gilmore Girls.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Seriál získává pátou a poslední sezónu

Seriál získává pátou a poslední sezónu

Před premiérou čtvrté sezóny Prime Video oznámilo, že seriál The Marvelous Mrs. Maisel se vrátí pro pátou a poslední řadu, která se již v New Yorku natáčí.

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama