The Marvelous Mrs. Maisel (Úžasná paní Maiselová)
95/100 - 46×

The Marvelous Mrs. Maisel(Úžasná paní Maiselová)

Midge Maiselová má všechno, co kdy chtěla, ale nečekaná událost způsobí, že musí začít od znovu. Díky svému skrytému talentu se jí podaří prorazit v komediálních klubech Greenwich Village.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Amazon | 53 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
Rachel Brosnahan (Midge Maisel), Alex Borstein (Susie Myerson), Michael Zegen (Joel Maisel), Tony Shalhoub (Abe Weissman), Marin Hinkle (Rose Weissman), Kevin Pollak (Moishe Maisel), Caroline Aaron (Shirley Maisel), Jane Lynch (Sophie Lennon), Luke Kirby (Lenny Bruce), Zachary Levi (Benjamin Ettenberg), LeRoy McClain (Shy Baldwin), Stephanie Hsu (Mei Lin)

Známe datum premiéry poslední páté série

Známe datum premiéry poslední páté série

The Marvelous Mrs. Maisel konečně stanovil datum premiéry poslední série oblíbeného seriálu na Prime Video. Kromě odhalení data premiéry sdílela společnost Prime Video také krátký teaser a synopsi závěrečné sezóny – což zřejmě naznačuje, že její vzestup ke slávě nemusí být tak snadný, jak doufala.

5 0
3.3.2023

V páté a závěrečné sezóně se Midge ocitá blíž než kdykoli předtím úspěchu, o kterém snila, jen aby zjistila, že vysněný úspěch je stále tak daleko.

V páté a poslední sérii seriálu se po boku Rachel Brosnahan vrátí Tony Shalhoub, Alex Borstein, Marin Hinkle, Michael Zegen, Kevin Pollak, Caroline Aaron, Reid Scott, Alfie Fuller a Jason Ralph. Kromě toho bylo oznámeno, že Kelly Bishop a Milo Ventimiglia si v poslední sezóně zopakují své role ze 4. série. Pozoruhodné je, že Prime Video zatím nepotvrdilo, zda fanoušci mohou očekávat, že se Luke Kirby znovu objeví v roli komika Lennyho Bruce, který hrál v Midgeině životě v průběhu seriálu, zejména v několika závěrečných epizodách čtvrté série, poměrně zásadní roli.

Foto: Prime Video

Zatímco Midge se snaží vyšplhat na žebříček úspěšnosti, serial The Marvelous Mrs. Maisel je miláčkem cen od samého počátku, kdy posbíral 20 cen Primetime Emmy, šest cen Critics Choice Awards, čtyři ceny Screen Actors Guild Awards a tři Zlaté glóby – a to je jen několik z mnoha ocenění, která seriál získal.

The Marvelous Mrs. Maisel se vrátí v páté a poslední sérii 14. dubna 2023.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

BuuxXxa

prosim, nech je to vtipne ako prve 3 serie a nie sracka ako bola predposledna seria

3.3.2023 | 19:48:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Seriál získává pátou a poslední sezónu

Seriál získává pátou a poslední sezónu

Před premiérou čtvrté sezóny Prime Video oznámilo, že seriál The Marvelous Mrs. Maisel se vrátí pro pátou a poslední řadu, která se již v New Yorku natáčí.

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama