The Marvelous Mrs. Maisel (Úžasná paní Maiselová)
95/100 - 46×

The Marvelous Mrs. Maisel(Úžasná paní Maiselová)

Midge Maiselová má všechno, co kdy chtěla, ale nečekaná událost způsobí, že musí začít od znovu. Díky svému skrytému talentu se jí podaří prorazit v komediálních klubech Greenwich Village.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Amazon | 53 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
Rachel Brosnahan (Midge Maisel), Alex Borstein (Susie Myerson), Michael Zegen (Joel Maisel), Tony Shalhoub (Abe Weissman), Marin Hinkle (Rose Weissman), Kevin Pollak (Moishe Maisel), Caroline Aaron (Shirley Maisel), Jane Lynch (Sophie Lennon), Luke Kirby (Lenny Bruce), Zachary Levi (Benjamin Ettenberg), LeRoy McClain (Shy Baldwin), Stephanie Hsu (Mei Lin)

Paní Maiselová se vrací se čtvrtou sérií

Paní Maiselová se vrací se čtvrtou sérií

Už 18. února nás čeká premiéra čtvrté série The Marvelous Mrs. Maisel. K této příležitosti jsme vytvořili i design. Napište do komentářů jak se vám líbí a nezapomeňte se podívat na trailer k nadcházející sérii níže v článku.

6 0
9.2.2022

Za design děkujeme @joyeux.

Thumbnail Play icon

Zdroj: Amazon

Diskuze /2

stewea

Díky moc za tuhle super zprávu! Jsem už úplně zapomněl, že má být pokračování. Díky traileru, jsem si zase připomněl proč mám tenhle seriál tak rád. Nejen geniálně zahrané, ale i kostýmy a v neposlední řadě skvělá angličtina. Krásně se dá koukat bez českých titulků. Doufám, že to neztratí na genialitě a třeba bude rozhodnuto i o další řadě. Jinak díky moc za @joyeux za super design.

11.2.2022 | 18:39:44
Arken

Konečně. Je to výborný seriál

14.2.2022 | 14:29:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Seriál získává pátou a poslední sezónu

Seriál získává pátou a poslední sezónu

Před premiérou čtvrté sezóny Prime Video oznámilo, že seriál The Marvelous Mrs. Maisel se vrátí pro pátou a poslední řadu, která se již v New Yorku natáčí.

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama