The Morning Show (Ranní show)
89/100 - 30×

The Morning Show(Ranní show)

Vnitřní pohled na životy lidí, kteří pomáhají Americe se každé ráno probudit. Zkoumání jedinečných výzev, kterým čelí ženy a muži, jež provádějí tento každodenní televizní rituál.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Krimi, Politický
hrají
Jennifer Aniston (Alex Levy), Reese Witherspoon (Bradley Jackson), Steve Carell (Mitch Kessler), Billy Crudup (Cory Ellison), Mark Duplass (Charles "Chip" Black), Gugu Mbatha-Raw (Hannah Shoenfeld), Nestor Carbonell (Yanko Flores), Bel Powley (Claire Conway), Karen Pittman (Mia Jordan), Desean Terry (Daniel Henderson), Janina Gavankar (Alison Namazi)

The Morning Show

Seriál The Morning Show, také známý jako Morning Wars v Austrálii je americký drama seriál, který má 1. listopadu 2019 premiéru na streamovací platformy Apple TV+. Seriál byl inspirovaný knihou od novináře Briana Steltera Top of the Morning: Inside the Cutthroat World of Morning TV.

Alex Levy je moderátorkou populárního zpravodajského programu vysílaného na Manhattanu, který má vynikající hodnocení a je vnímán jako změnou tváře americké televize. Poté, co byl Mitch Kessler, její spolumoderátor přes 15 let, propuštěn kvůli skandálu se sexuálním obtěžováním, Alex začíná bojovat o to, aby si udržela svou pozici špičkové zpravodajky a zároveň se musí vypořádat v boji s Bradley Jackson, ctižádostivou novinářkou, která se snaží zaujmout Alexino místo.

V hlavních rolích hrají

Trailer k seriálu

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Beatrice23

Tenhle seriál mě prostě baví. Druhá série se rozjíždí, ale Jul Margulies je strašně příjemným zpestřením seriálu…

8.10.2021 | 22:18:18
hyena

Chcem viac Steva carella!

13.7.2021 | 10:31:23
DonnieD

Do poslední chvíle není jasné, jak to dopadne, to mě bavilo. Navíc perfektně zpracované téma sexuálního obtěžování i s odpovědí těm, kteří zesměšňují #metoo…

14.11.2020 | 22:23:35
vla_mira

Skvělý seriál. Propracované zápletky. Super obsazení. Jen Anistonová mě trochu rozptyluje, že se vždycky snažím přijít na to, co je na ní divného.

4.10.2020 | 21:37:44
KevSpa

Tenhle seriál jsem dlouho odkládala, protože mi bylo jasné, že se nevyhnu aspoň malému srovnání s mým milovaným The Newsroom. Ale nakonec jsem to zhltla na posezení. Ne vše mi úplně sedlo, ale v druhé polovině už z toho byla hotová závislost. Herecké obsazení parádní, tedy až Aniston, která prostě hrát neumí. A to finále.

webmaster, korektor
13.6.2020 | 10:13:34
mirdako

Skvělé herecké výkony Aniston i Witherspoon, ale příliš poplatné kampani Me Too…

21.3.2020 | 19:12:56

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama