The Morning Show (Ranní show) Popis

The Morning Show

The Morning Show

Vnitřní pohled na životy lidí, kteří pomáhají Americe se každé ráno probudit. Zkoumání jedinečných výzev, kterým čelí ženy a muži, jež provádějí tento každodenní televizní rituál.

Seriál The Morning Show, také známý jako Morning Wars v Austrálii je americký drama seriál, který má 1. listopadu 2019 premiéru na streamovací platformy Apple TV+. Seriál byl inspirovaný knihou od novináře Briana Steltera Top of the Morning: Inside the Cutthroat World of Morning TV.

Alex Levy je moderátorkou populárního zpravodajského programu vysílaného na Manhattanu, který má vynikající hodnocení a je vnímán jako změnou tváře americké televize. Poté, co byl Mitch Kessler, její spolumoderátor přes 15 let, propuštěn kvůli skandálu se sexuálním obtěžováním, Alex začíná bojovat o to, aby si udržela svou pozici špičkové zpravodajky a zároveň se musí vypořádat v boji s Bradley Jackson, ctižádostivou novinářkou, která se snaží zaujmout Alexino místo.

V hlavních rolích hrají

Trailer k seriálu

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

Chcem viac Steva carella!

13.7.2021 | 10:31:23
DonnieD

Do poslední chvíle není jasné, jak to dopadne, to mě bavilo. Navíc perfektně zpracované téma sexuálního obtěžování i s odpovědí těm, kteří zesměšňují #metoo…

14.11.2020 | 22:23:35
vla_mira

Skvělý seriál. Propracované zápletky. Super obsazení. Jen Anistonová mě trochu rozptyluje, že se vždycky snažím přijít na to, co je na ní divného.

4.10.2020 | 21:37:44
KevSpa

Tenhle seriál jsem dlouho odkládala, protože mi bylo jasné, že se nevyhnu aspoň malému srovnání s mým milovaným The Newsroom. Ale nakonec jsem to zhltla na posezení. Ne vše mi úplně sedlo, ale v druhé polovině už z toho byla hotová závislost. Herecké obsazení parádní, tedy až Aniston, která prostě hrát neumí. A to finále.

webmaster, korektor
13.6.2020 | 10:13:34
mirdako

Skvělé herecké výkony Aniston i Witherspoon, ale příliš poplatné kampani Me Too…

21.3.2020 | 19:12:56

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Reklama