The O.C.
89/100 - 52×

The O.C.

Idylický život smetánky v Kalifornii? Kdepak. Ani peníze vám nezaručí lásku, rodinu a přátele. A už vůbec ne klidný život bez starostí. Hrdinové tohoto teenage seriálu by mohli vyprávět své.

USA | 2003 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | FOX | 42 minut
hrají
Ben McKenzie (Ryan Atwood), Rachel Bilson (Summer Roberts), Kelly Rowan (Kirsten Cohen), Alan Dale (Caleb Nichol), Tate Donovan (Jimmy Cooper), Willa Holland (Kaitlin Cooper), Kevin Sorbo (Frank Atwood),

Zach Stevens

Zach Stevens

Komiksový fanda, který se zblázní do Summer.

Sezóny 1
2004 - 2005

Když Seth odjede na celé léto z Newportu a Summer nechá jen dopis na rozloučenou. Rozhodne se netruchlit a seznámí se se Zachem. Hraje vodní pólo a má rád komiksy, je pro ní ideální. Jenže Seth se vrtátí zpátky a nelíbí se mu, jak se Summer zařídila. Prvně se je snaží rozdělit, ale nakonec se ze Zachem skamarádí a vytvoří spolu komiks Atomic County. Ten se stane hlavním zdrojem problémů mezi jejich trojkou. Summer má odletět se Zachem do Itálie, ale nakonec se na letišti rozhodne, vrátit k Sethovi.

Zach se vrací zpátky a lže Summer, že už se přes jejich rozchod přenesl. Získá i další příležitost pro publikaci jejich komiksu. Nakonec si musejí vybrat. Jeden půjde za Summer na ples a druhý na schůzku kvůli Atomic County.


Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama