The Secret Circle (Tajemství kruhu) S01E13: Medallion

S01E13: Medallion

S01E13: Medallion

Popis třinácté epizody.

2.2.2011
1 710 000
40 minut

Cassie získá pomoc Kruhu, když obdrží hrozivé varování o návratu lovců čarodějnic. Ve stejné době vyplavou na povrch její skutečné city k Adamovi a Jakeovi během narozeninové párty, kterou se rozhodne uspořádat Ethan s Dianinou pomocí. Mezitím Faye a Melissa skrz svou vnitřní moc dosáhnou na další úroveň, když zkusí Leeovu „Duši Ďábla“).

V hlavních rolích:

Britt Robertson (Cassie Blake), Thomas Dekker (Adam Conant), Shelley Hennig (Diana Meade), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain), Jessica Parker Kennedy (Melissa Glaser), Chris Zylka (Jake), Gale Harold (Charles Meade), Natasha Henstridge (ředitelka Dawn Chamberlain)

Dále hrají:

Adam Harrington (Ethan)

Scénář/Režie:

Andrew Miller & Andrea Newman / Liz Friedlander

Trailer:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Secret Circle (Tajemství kruhu)
73/100 - 72×

The Secret Circle(Tajemství kruhu)

Seriál podle knižní série L. J. Smith, autorky i knižní předlohy k The Vampire Diaries. Mladá Cassie se v něm po smrti matky nastěhuje k babičce do městečka, kde její máma vyrůstala a jen postupně odhaluje, že nejde o běžné nudné městečko, ale že mnozí, včetně jí samotné, jsou potomky čarodějů a čarodějek. A že Cassie je nepostradatelnou součástí plánů Tajného Kruhu a důležitou figurkou na poli dávné bitvy doba a zla.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 40 minut

Reklama

Reklama