The Secret Circle (Tajemství kruhu) S01E14: Valentine

S01E14: Valentine

S01E14: Valentine

Popis čtrnácté epizody včetně promofotek.

9.2.2012
1 620 000
40 minut

K poctě svátku Faye a Melissa uspořádají anti-Valentýnskou dívčí noční oslavu spolu s Dianou a Cassie. Ale noc nabere víc nespoutaný směr, než čekaly, když Melissa nabídne Dianě náladu měnící “Ďáblovu Duši” a první osoba vedle níž se Diana víc uvolní je Lee, který vpadne na párty, aby pomohl Faye dosáhnout její vlastní moci. Mezitím, je Cassie nucena obrátit se na Adama a Jakea, když jí pronásleduje duch pomstychtivé čarodějnice.

V hlavních rolích:

Britt Robertson (Cassie Blake), Thomas Dekker (Adam Conant), Shelley Hennig (Diana Meade), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain), Jessica Parker Kennedy (Melissa Glaser), Chris Zylka (Jake), Gale Harold (Charles Meade), Natasha Henstridge (ředitelka Dawn Chamberlain)

Dále hrají:

Grey Damon (Lee)

Scénář/Režie:

Roger Grant / Dave Barrett

Trailer:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Secret Circle (Tajemství kruhu)
73/100 - 72×

The Secret Circle(Tajemství kruhu)

Seriál podle knižní série L. J. Smith, autorky i knižní předlohy k The Vampire Diaries. Mladá Cassie se v něm po smrti matky nastěhuje k babičce do městečka, kde její máma vyrůstala a jen postupně odhaluje, že nejde o běžné nudné městečko, ale že mnozí, včetně jí samotné, jsou potomky čarodějů a čarodějek. A že Cassie je nepostradatelnou součástí plánů Tajného Kruhu a důležitou figurkou na poli dávné bitvy doba a zla.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 40 minut

Reklama

Reklama