The Secret Circle (Tajemství kruhu) S01E17: Curse

S01E17: Curse

S01E17: Curse
22.3.2012
1 720 000
40 minut

Blackwell varuje Cassie a Adama, že jejich láska může být osudová, ale zároveň i prokletím. Navrhne, aby šli navštívit její babičku Jane a zjistit, zda existuje kouzlo, aby to zvrátili. Jane Cassie varuje, že někdo z kruhu zemře, probudil-li se prokletí. Mezitím, Eva začne Faye sledovat a Charles učiní další kroky proti Blackwellovi.

Režie: John Fawcett | Scénář: Don Whitehead & Holly Henderson

Hlavní role: Britt Robertson (Cassie Blake), Thomas Dekker (Adam Conant), Shelley Hennig (Diana Meade), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain), Jessica Parker Kennedy (Melissa Glaser), Chris Zylka (Jake), Gale Harold (Charles Meade), Natasha Henstridge (ředitelka Dawn Chamberlain)

Vedlejší role: Joe Lando (Blackwell), Ashley Crow (Jane), Grey Damon (Lee), Alexia Fast (Eva)

Trailer:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Secret Circle (Tajemství kruhu)
73/100 - 72×

The Secret Circle(Tajemství kruhu)

Seriál podle knižní série L. J. Smith, autorky i knižní předlohy k The Vampire Diaries. Mladá Cassie se v něm po smrti matky nastěhuje k babičce do městečka, kde její máma vyrůstala a jen postupně odhaluje, že nejde o běžné nudné městečko, ale že mnozí, včetně jí samotné, jsou potomky čarodějů a čarodějek. A že Cassie je nepostradatelnou součástí plánů Tajného Kruhu a důležitou figurkou na poli dávné bitvy doba a zla.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 40 minut

Reklama

Reklama