The Secret Circle (Tajemství kruhu) S01E16: Lucky

S01E16: Lucky

S01E16: Lucky
15.3.2012
1 620 000
40 minut

Cassie přistihne Blackwella jak se plíží opuštěným domem. Když se svěří Adamovi, řekne jí, že ví, že Blackwell hledal zařízení k vysání moci z čarodějnic, a že se jasně vrátil ke svým starým způsobům. Faye se ukáže u Leea doma, aby ho pozvala na školní sbírku, ale je zaskočena, když ji mezi dveřmi pozdraví Eva, která prohlašuje, že je Leeova přítelkyně. Mezitím, Melissa vybízí Dianu, aby randila s normálním klukem a nasměruje ji na nového, hezkého kluka ve městě. Dawn narazí ve škole na Blackwella, ale jejich setkání není úplně takové, jaké očekávala.

Režie: Joshua Butler | Scénář: Katie Wech

Hlavní role: Britt Robertson (Cassie Blake), Thomas Dekker (Adam Conant), Shelley Hennig (Diana Meade), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain), Jessica Parker Kennedy (Melissa Glaser), Chris Zylka (Jake), Gale Harold (Charles Meade), Natasha Henstridge (ředitelka Dawn Chamberlain)

Vedlejší role: Joe Lando (Blackwell), Grey Damon (Lee), Alexia Fast (Eva), Tim Phillipps (Grant)

Trailer:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Reklama

Reklama